۸:۲۶ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۱-۲۲

روش های زورکی رژیم برای شرکت دادن مردم در راهپیمایی

رژیم روز تعطیل هم ول کن نیست…

ژیم یه عده رو با گاز اشک آور از خونه هاشون آورد بیرون. پاسدارا کله ی صبح روز تعطیل در خونه های مردمو با لگد باز کردن و با گاز اشک آور مردمو از خونه کشوندن بیرون و بعد بلافاصله دستگیرشون کردن و به مسیرهای راهپیمایی آوردن. تو مسیر هم با کمباین پشت سر مردم حرکت می کردن و هرکی شعار نمی داد از روش رد می شدن.

نویسنده:

راه راه: + بینندگان گرامی صدای آمریکا، امروز آقای زم زم، ادمین کانال خبری آزاد و مستقل رفت و آمد نیوز روی خط برنامه هستن تا ببینیم رژیم ایران با چه روش هایی مردم رو مجبور به شرکت در راهپیمایی کرده بود. زم زم جان بفرمایید.
– سلام. چیزهایی که خواهم گفت بسیار موثقه و مو لای درزش نمیره.
رژیم از روش های تشویقی و قهری مختلفی استفاده کرد، مثلا به یه عده ای مثل سال های قبل آبمیوه داد در دو طعم پرتغالی و آلبالویی. نکته ی جالب این جاست که امسال رژیم به جای ساندیس سن ایچ داد و این خودش نشون میده که رژیم چقدر از سقوط وحشت داره که حاضر شده به جای ساندیس سن ایچ بده.
حالا این خوبشه، رژیم یه عده رو با گاز اشک آور از خونه هاشون آورد بیرون. پاسدارا کله ی صبح روز تعطیل در خونه های مردمو با لگد باز کردن و با گاز اشک آور مردمو از خونه کشوندن بیرون و بعد بلافاصله دستگیرشون کردن و به مسیرهای راهپیمایی آوردن. تو مسیر هم با کمباین پشت سر مردم حرکت می کردن و هرکی شعار نمی داد از روش رد می شدن.
از صدا و سیما که دیگه نگم براتون. صدا و سیما به وسیله ی تکنیک سینمایی پرده ی سبز جمعیت کم مسیر راهپیمایی رو میلیونی نشون داده در حالی که کلا ده نفر تو مسیر راهپیمایی بودن.
+ زم زم مگه نگفتی که پاسدارا با گاز اشک آور و سن ایچ مردمو از خونه کشیدن بیرون، پس چطوری حالا میگی کلا ده نفر تو خیابونا بودن؟
– ها؟
+ میگم چطوری ممکنه با این همه تطمیع و تهدید فقط ده نفر بیان تو خیابون؟
– ها؟
+ هیچی ولش کن. بینندگان عزیز گویا جناب زم زم کسالتی پیدا کردن که باید ارتباطمونو باهاشون قطع کنیم.
– نه من هنوز حرف دارم، رژیم… شوکر… بعد با شمشیر جومونگ…
+ بله، مثل این که ارتباط قطع شد. با هم یه موسیقی شاد بشنویم و برگردیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از