۱۰:۰۰ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۱۱

علت وقوع حوادث طبيعي در ایران و جهان چیست؟

فقط مرگ بر آمریکا!

«مرگ بر آمریکاست»، آلان شما ژاپن رو نگاه کن! مردم سرشون تو کار خودشونه و دعای مرگ نمیکنن برای بقیه کشورها، نتیجه این میشه که همه وسایل رو میز رئیس جمهور آمریکا پاناسونیکه، حالا اینکه آمریکا با بمب اتم زده دو تا از شهرای این کشور رو به همراه مردمش با خاک یکسان کرده، که دلیل نمیشه اونا بگن مرگ بر آمریکا!

راه راه: علت وقوع حوادث طبیعی اخیر در ایران چیست؟ چرا مرگ و میر رخ می دهد؟ آیا در بقیه کشورها هم حوادث طبیعی و غیر طبیعی وجود دارد؟
سلبریتی های فعال در اینستاگرام پاسخ می دهند!
گفتگوی ویژه خبری، ۲۲:۴۰

بعد از حواث اخیر کشور، اظهارنظرهای کاملا کارشناسانه از اهالی موسیقی، سینما، فوتبال و… به گوش رسیده!
از رضا صادقی عزیز دعوت کرده ایم تا به گفتگوی ما رونق بدهند و فالوورهای برنامه را افزایش دهند!

– رضا جان، شما جز اولین نفراتی بودید که علت زلزله کرمانشاه را کشف کردید! مراحل این کشف رو دقیق میگی؟؟

+ در ابتدا سلام عرض می کنم خدمت مردم بدبخت، فلک زده، بحران زده، بخت برﮔﺸﺘﻪ، ﭘﯿﺸﺎنی سیاه، ﻧﮕﻮﻧﺒﺨﺖ، ﻭﺍﺭﻭن بخت، ﻣﻔﻠﻮﮎ! خب حقیقتا من خیلی بی خوابی کشیدم سر این مسئله. ساعتها تفکر لازم داره که این دوتا مسئله رو بشه به هم پیوند زد و ربطش داد به هم که خوشبختانه پیدا کردن جمله دکتر الهی قمشه ای تو کانال «قورباغه ات را نصف کن» کمک زیادی به این کشف کرد! بعد هم که مراحل کپی – پیست و…

– بله، اینا رو همه می دونیم. فقط منظورتون کدوم الهی قمشه ای هست؟ حسین یا مهدی یا مرتضی یا مهدیه یا نظام الدین؟!

+ اِ..این همه الهی قمشه ای داشتیم یعنی؟!! خب نمیدونم.. همون معروفه دیگه

– تقریبا همه معروفن! ولی فکر کنم منظورتون دکتر حسین الهی قمشه ای هست که صفحه رسمیشون تکذیب کردن انتصاب این جمله رو به ایشون!

+ خب ..چیزه..حالا چه فرقی میکنه کی گفته؟ مهم اینه که همه فهمیدن علت این حوادث «مرگ بر آمریکاست»، آلان شما ژاپن رو نگاه کن! مردم سرشون تو کار خودشونه و دعای مرگ نمیکنن برای بقیه کشورها، نتیجه این میشه که همه وسایل رو میز رئیس جمهور آمریکا پاناسونیکه، حالا اینکه آمریکا با بمب اتم زده دو تا از شهرای این کشور رو به همراه مردمش با خاک یکسان کرده، که دلیل نمیشه اونا بگن مرگ بر آمریکا!

– ژاپن شاید مثال خوبی برای حرف شما نباشه، چون ژاپن یکی از زلزله خیز ترین مناطق دنیاست. که بزگی زلزله هاشون از ۹ ریشتر هم گذشته و تلفاتشون از ۱۳ هزار کشته هم بیشتر شده.طبق گفته شما مردم آرزوی مرگ یا همون مرگ بر آمریکا هم نمیگن، پس دلیل این حوادث چیه؟

+ شاید البته یه سری از مردمشون باشن که به خاطر اون قضیه بمب اتمی مرگ بر آمریکا هم بگن، احتمالا اون ۱۳ هزار کشته که میگین هم از همین افراد باشن!

– قاعدتاً تو خودِ آمریکا که مردم مرگ بر آمریکا نمیگن، پس دلیل زلزله ایالت آلاسکا و طوفان کاترینا و هاروی که باعث تلفات جانی و مالی زیادی شدن، چی بوده؟

+ اوووووممم..خب ..شاید ایرانیایی که اونجا زندگی میکنن شعار دادن! دیگه دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه.
(دقایقی سکوت فضای استودیو را فرا میگیرد)

– بله..همکاران اشاره میکنن که فوتبالیست محبوب کشورمون یعنی آقای علی کریمی پشت خط برنامه هستن.

– سلام علی جان، خیلی خوشحال شدیم از تماستون

+منم سلام دارم خدمت شما و رضا صادقی عزیز. تو این اوضاع بدبختی مردم چه معنی داره که شما اینقد خوشحال باشین؟ البته از عوامل صدا و سیما بیشتر از این انتظار نمیره! فقط من یه انتقاد کوچولو به رضای عزیز دارم که چرا جمله ای که منصوب به «کوروش کبیر» هست رو به شخص دیگه ای نسبت میدین؟؟


+ کریمی جون من عاشقتم! فقط منم آلان متوجه شدم که اون جمله از الهی قمشه ای نبوده، ولی فکر میکنم مال کوروش کبیر هم نیست، چون اون زمان مردم ایران مرگ بر آمریکا نمیگفتن! یعنی آمریکایی وجود نداشته که بگن!

+بووووق

– بله..مثل اینکه ارتباط ما قطع شده.وقت ما هم تمام!تا کشفی دیگر، بدرود!

3
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظر دادن ها
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
پرواکنش ترین نظر
پرطرفدارترین نظرسنجی
2 نظر نویسندگان
منمsafura نوشتن نظرات اخیر
  اشتراک در  
اطلاع از
منم
مهمان
منم

اغا این کد امنیتیتون سخته .. هی من اشتباه میزنم .. اصن انگیزه کامنت گذاشتن رو میگیره از آدم ://

منم
مهمان
منم

آفرییینننننن:))))

safura
مهمان
safura

عالی عالی:)))