سلبریتی

۲:۰۳ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۱-۰۴

سلبریتی ها در سال ۹۷

او عاشق کمیپین زدن است. گرچه او هدف خود را دقیق نمی داند ولی ما می دانیم و پیش بینی می کنیم در سال 97 علیه خود، بابا و «تام»، گربه کارتون تام و جری کمپین بزند.

راه راه : باتوجه به حرف ها و رفتار بعضی سلبریتی ها در سال ۹۶، ما پیش بینی هایی درباره رفتارهای آینده آن ها در سال ۹۷ کرده ایم که در ادامه آمده است:
نوید محمدزاده: او نشان داده در تناقض گویی دست ترامپ را هم از پشت بسته است. طبق پیش بینی ما در ادامه این مسیر او با تغییر چهره و تیپ خود، از انسان ها بیزاری جسته و زندگی در جنگل را بر می گزیند.
محسن افشانی: او نشان داده غیرقابل پیش بینی است اما نه برای ما! پیش بینی می کنیم او حدفاصل آبشار نیاگارا تا جنگل آمازون را بر روی دو دست طی خواهد کرد و توپ جمع کنی در جام جهانی دور از دسترس او نیست.
رضا رشیدپور: او با نفوذ در لایه لایه های سطوح تهیه کننده گی، مجری گری، گزارشگری و قند و عسلی! پیش بینی می شود مجری افتتاحیه جام جهانی باشد و امکان حضور در لیست کیروش را هم دارد!
باران کوثری: او عاشق کمیپین زدن است. گرچه او هدف خود را دقیق نمی داند ولی ما می دانیم و پیش بینی می کنیم در سال ۹۷ علیه خود، بابا و «تام»، گربه کارتون تام و جری کمپین بزند. چه بسا در مسابقه هوش برتر هم حضور پیدا کند!

دیدگاه بگذارید

3 دیدگاه ها برای "فقط مرگ بر آمریکا!"

avatar
  Subscribe  
اطلاع از
منم

اغا این کد امنیتیتون سخته .. هی من اشتباه میزنم .. اصن انگیزه کامنت گذاشتن رو میگیره از آدم ://

منم

آفرییینننننن:))))

safura

عالی عالی:)))