سلبریتی

۲:۰۳ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۱-۰۴

سلبریتی ها در سال ۹۷

او عاشق کمیپین زدن است. گرچه او هدف خود را دقیق نمی داند ولی ما می دانیم و پیش بینی می کنیم در سال 97 علیه خود، بابا و «تام»، گربه کارتون تام و جری کمپین بزند.

راه راه : باتوجه به حرف ها و رفتار بعضی سلبریتی ها در سال ۹۶، ما پیش بینی هایی درباره رفتارهای آینده آن ها در سال ۹۷ کرده ایم که در ادامه آمده است:
نوید محمدزاده: او نشان داده در تناقض گویی دست ترامپ را هم از پشت بسته است. طبق پیش بینی ما در ادامه این مسیر او با تغییر چهره و تیپ خود، از انسان ها بیزاری جسته و زندگی در جنگل را بر می گزیند.
محسن افشانی: او نشان داده غیرقابل پیش بینی است اما نه برای ما! پیش بینی می کنیم او حدفاصل آبشار نیاگارا تا جنگل آمازون را بر روی دو دست طی خواهد کرد و توپ جمع کنی در جام جهانی دور از دسترس او نیست.
رضا رشیدپور: او با نفوذ در لایه لایه های سطوح تهیه کننده گی، مجری گری، گزارشگری و قند و عسلی! پیش بینی می شود مجری افتتاحیه جام جهانی باشد و امکان حضور در لیست کیروش را هم دارد!
باران کوثری: او عاشق کمیپین زدن است. گرچه او هدف خود را دقیق نمی داند ولی ما می دانیم و پیش بینی می کنیم در سال ۹۷ علیه خود، بابا و «تام»، گربه کارتون تام و جری کمپین بزند. چه بسا در مسابقه هوش برتر هم حضور پیدا کند!

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از