۱۲:۵۲ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۴-۰۳

وقتی پژو برجام را زیر کرد

یه دوری میزنن برمیگردن

ازین به بعد قالپاق، آنتن رادیو، برف پاککن و گیربکس جزو آپشن ها محسوب شده و شامل پرداخت هزینه اضافی می شوند. همچنین علی الحساب دو تا سه میلیون به قیمت خودروهای خودمان اضافه می کنیم

راه راه: به گزارش خبرگزاری های بسیار رسمی و به نقل از منابع خیلی آگاه، با خروج که چه عرض کنم با پریدن آمریکا به روی برجام و لگد مال کردن آن، شرکت خودروسازی پژو فعالیت های خودروسازی پ ن پ بستنی سازی خود را تعلیق کرد. مدیر عامل ایران خودرو که پیش از این درباره قرارداد با پژو گفته بود: «حتی اگر آمریکا برجام را پاره کند و اروپا آتش بزند و چین با خاکسترش برق تولید کند، باز هم ما آنقدر قرارداد را محکم بسته-ایم که عمراً پژو نتواند یکباره بزند زیرش کند» پس از این اتفاق ابتدا ابراز تعجب کرده و گفت: «نه بابا؟!! درووووغ!؟ شوخی نکن!» وی سپس افزود:«خیلی عجیبه. قرارداد ما خیلی محکم بسته شده بود. ما حتی از مردان آهنین برای بستن قرارداد استفاده کردیم. حتی خود من آنقدر محکم امضا کردم که میز زیر قرارداد خش برداشت و تازه با خودکارهای فوق سنگین امضا کردیم. نباید به این راحتی هوا می شد» وی سپس به خبرنگاران گفت: «البته من گفتم نمی تواند یکباره بزند زیرش که نزد. اول گفتند ما میریم یه دوری بزنیم برمیگردیم. بعدش تعلیق کرد و بزودی هم خارج می شوند و ازین بابت هیچ شوکی به ما وارد نشده و مردم نگران نباشند»
مدیرعامل در پایان و در جواب خبرنگاری که پرسید «راهکارایران خودرو برای مقابل با تصمیم پژو چیست؟» افزود: «ازین به بعد قالپاق، آنتن رادیو، برف پاککن و گیربکس جزو آپشن ها محسوب شده و شامل پرداخت هزینه اضافی می شوند. همچنین علی الحساب دو تا سه میلیون به قیمت خودروهای خودمان اضافه می کنیم تا مشکلی کارخانه وزین ما را تهدید نکند و توطئه غربی ها خنثی شود»

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از