۱۲:۳۱ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۷-۲۲

پسر عارف به کمیسیون صلح و ورزش رسید

تبریک مایکل فلپس به ژن خوب

از طرف: انجمن ساکتان، خموشان، لبدوختگان، کم حرفان و دلسوختگان به جز اردشیر.

نویسنده:

راه راه: پسر ارشد محمدرضا عارف به عنوان مشاور رئیس و مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک منصوب شد. صفحات تبریک روزنامه‌ها جهت استحضار آن عزیز دردانه و تمامی صلح‌جویان المپیک:

جناب آقای دکتر عارف
انتصاب به جا و به موقع شما سرورزاده و عزیز دلمان را به منصب مشاور رئیس و مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک را که ماحصل تلاش بی وقفه و سابقه پر افتخار شما در زمینه فناوری نانو است، تبریک می‌گوییم. امید است در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور گرم فرزندان و فرزندانِ فرزندان شما در عرصه مدیریت میادین ورزشی باشیم.
از طرف: انجمن مدیران بیجا و بیربط

پسر جناب آقای دکتر محمدرضا عارف
با سلام و احترام
بر خود واجب می‌دانیم انتصاب جنابعالی به سمت مشاور رئیس و مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک را که حاصل ژن خوب شما آن هم از دو طرف است، تبریک و تهنیت عرض نماییم. ضمنا برای شما در سایه پدر، مادر و کلیه فامیل‌های وابسته آرزوی مسئلت و در برابر ژن‌های متوسط، بد و بدرد نخور آرزوی صبر جزیل داریم.
از طرف جمعی از ژن‌های خوب یک‌طرفه و دوطرفه

سلام. تبریک
از طرف: انجمن ساکتان، خموشان، لبدوختگان، کم حرفان و دلسوختگان به جز اردشیر.

دِیِر سان آو محمدرضا!
انتصاب شایسته شما بعنوان مشاور رئیس و مسئول کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک ایران مایه فخر و شعف و همزمان موجب رشک و حسرت ما شد. ضمن آرزوی توفیقات روزافزون برای حضرتعالی، از خداوند منان مسئلت داریم در کشور ما نیز روزی برسد که مسئولان ورزشی از میان افرادی انتخاب شوند که از ۵سالگی به شنا و بسکتبال پرداخته و در این راه خون‌دل‌ها خورده باشند.
از طرف: مایکل فلپس، مایکل جردن و مرحوم کوفی عنان

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از