۸:۳۲ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۱۶

چگونه اعتصاب موفقی داشته باشیم؟

آموزش اعتصاب مختلف

اعتصاب از رفتن به دششویی

تحمل این نوع اعتصاب نیاز به اعصابی قوی و شلواری محکم دارد که با توجه به نیاز روزانه به دششویی سخت بوده و هر کسی قادر به انجام آن نیست. از آنجا که در گینس ثبت نشده است برای امیال سیاسی قابل‌استفاده نیست.

نویسنده:

راه راه:
با توجه به بحث‌های پیش‌آمده از سوی زندانیان امنیتی مبنی بر اعتصاب غذا برای رسیدن به خواسته‌های خود بر آن آمدیم تا بعضی از اعتصابات قابل‌اجرا را برای شما برشماریم. تا بدانید این اعتصابات چه رنج‌های روحی و جسمی عمیقی را بر تن رنجور این مردمان قرار می‌دهد، تا آنجا که شب‌ها خواب جلاد نیز می‌بینند.

 نکته: با توجه به میزان حجم بدن و خوراک روزانه و خواسته‌های خود، اعتصاب مورد علاقه را انتخاب کنید.

۱- اعتصاب آب پرتقال اول صبح

این اعتصاب در دسته‌بندی متوسط قرار دارد و برای مواقعی که نیاز به قهر یک ساعته از خانواده دارید کاربرد دارد. البته باید توجه داشت تأمین ویتامین‌های مورد نیاز از راه‌های دیگر مانند قرص جوشان و سرم تغذیه فراموش نشود.

۲- اعتصاب از رفتن به دششویی

تحمل این نوع اعتصاب نیاز به اعصابی قوی و شلواری محکم دارد که با توجه به نیاز روزانه به دششویی سخت بوده و هر کسی قادر به انجام آن نیست. از آنجا که در گینس ثبت نشده است برای امیال سیاسی قابل‌استفاده نیست.

۳- اعتصاب نپوشیدن زیرپوش

دلیل اصلی برای این اقدام گرفتن بوی سگ مرده و آزار دیگران است که به نوع مکان نیز می‌توان فعالیت‌های ورزشی را به آن اضافه کرد تا بوی این حرکت سیاسی بر همگان واضح و مبرهن شود.

۴- اعتصاب استفاده از مسواک کریم

به علت فضای خفقان زندان و اجبار زندانیان به استفاده کردن از مسواک کریم می‌توان این عمل را در دستور کار قرارداد. البته قابل توجه است که کریم مسواک ندارد و از چوب انار استفاده می‌کند.

۵-اعتصاب غذای لبنانی

به علت نبود این غذا در زندان می‌توان به راحتی مأموران رژیم را گمراه کرد. البته بودن آبگوشت مادربزرگ ممکن است برای ادامه روند اعتصاب خدشه وارد کند.

با این حجم مشکلات و نیاز به اعتصاب می‌توان موارد جدیدی از جمله، استفاده دو نفره از جوراب، بر عکس راه رفتن و زدن اتو برق را امتحان کرد. که نیاز به هیچ‌گونه تفکری ندارد و فقط و فقط باید قبل از اعتصاب تعدادی ربات توئیتر ساخت تا در هنگام اعتصاب پوشش رسانه‌ای آن تأمین شود.

امید است ساندیس خورها مزدور دست از تمسخر آرمان جلبک‌ها بردارند و به اعتصابات این افراد توجه کنند.

  مرجانه
  پنج شنبه ۰۲ دی ۱۳۹۵

  وای وای وای
  یعنی محنود صادقی رو خوندن از خنده پکیدم خیییلی خوب بود

  سید
  جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵

  سلام
  خیلی خوب بود
  احسنت