۱۰:۳۳ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۱۷

گزارش کارآگاهان راه راه

چگونه در مریخ آدم می کشند ؟!

کارآگاهان راه راه در سیاره مریخ، برای رو کردن و خز نمودن روش های آدمکشی رایج یک قرن خیر در مریخ تصمیم به انتشار روش های این امر نموده اند که در زیر می بینید:

نویسنده:

راه راه :
کارآگاهان راه راه در سیاره مریخ، برای رو کردن و خز نمودن روش های آدمکشی رایج یک قرن خیر در مریخ تصمیم به انتشار روش های این امر نموده اند که در زیر می بینید:

یکی از روش های آدمکشی در مریخ تولید خودرو است، البته از نوع بی کیفیتش! شرح این روش به اینگونه است که شرکتی تاسیس می کنند و جوانان زیادی را نیز استخدام می نمایند، نگران حقوق هایشان هم نیستند چون حقوق آنها را از حلقوم ملت و با حمایت دولت مریخ و گمرک فضایی بیرون می کشند، اصلا نگران مسائل حقوقی اش هم نیستند، زیرا امنیت پایین ماشین و بی کیفیتی آن هیچگاه جزو دلایل تصادف به حساب نمی آید. از خوبی های این روش این است که مردم با تصادفات همدیگر را می کشند و خودشان هم دیه همدیگر را می دهند و هیچ رد پایی از خودروسازان مریخی باقی نمی ماند، اگر هم مردم زیادی برایشان پررو بازی در آوردند تهدید می کنند که آن جوانهایی را که استخدام کرده اند اخراج خواهند کرد.
روش دیگر آدم کشی در مریخ استفاده از بالشت است، آنان درست در زمانی که فرد به خواب فرو می رود بالشتش را از زیر سرش کشیده و یک عدد “شِپسی” بر پیشانی اش پیوست می کنند، سپس بالشت را بر صورتش گذاشته و فشار می دهند تا جان آن فرد از گوشه بدنش خارج شود ! در این موارد اکثرا قاتل بازداشت می شود، زیرا پزشکی قانونی مریخ پیشرفت کرده و می تواند این نوع کشتن را تشخیص دهد
یکی دیگر از روش های آدم کشی استفاده از دسته بیل است، اینگونه که یک عدد دسته بیل ( ترجیحا وارداتی از سیاره زمین) را بر می دارند و خیلی رک و بدون شیله پیله چندین دفعه بر سر فرد مقابل می کوبند و متواری می شوند، البته این روش نیز به دلیل پیشرفت پلیس مریخ سالهای زیادیست که منقضی شده است.
جدیدا در مریخ روش های دیگری نیز برای آدمکشی به وجود آمده است که البته هنوز رایج نشده اند، از نمونه های بارز آن می توان به کنترل قطار به وسیله ربات ها، وارد کردن مواد غذایی مورد دار از ” کره زمین” و… اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz