۱۲:۲۶ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۱-۲۸

ژانرهای مختلف خواب

سیاه سفید یا رنگی؟

خواب سلبریتی ها: جزء لذت بخش ترین خواب‌هایی است که یک انسان می تواند در طول زندگیش ببیند. هنرپیشه ها، کارگردانهای سینما، فوتبالیست ها از جمله سلبریتی های تیتر پرکنی هستند که ممکن است شما در خوابتان با آنها ملاقات کنید.

راه راه: اصولاً انسانها در نوع ژانر و کیفیت خوابی که می بینند دخالتی ندارند. خواب‌ها انواع مختلفی دارند. خوابها مى‌توانند رنگی، سیاه و سفید، وحشتناک و یا صرفاً عجیب و غریب و غیرعادى باشند. در زیر به بررسی چند نوع از آنها خواهیم پرداخت.

خواب قیلوله:

با خواب بلند و خواب شبانه فرق دارد. معمولاً در ساعات بین روز اتفاق می افتد. این خوابها بیشتر شبیه تیزرهای تبلیغاتی است. همچین که به جای هیجان انگیزش می رسید یکهو چرتتان پاره می شود و از خواب می پرید و چه بسا دیگر با نخ و سوزن هم نتوانید آن را بهم وصل کنید.

خواب سلبریتی ها:

جزء لذت بخش ترین خواب‌هایی است که یک انسان می تواند در طول زندگیش ببیند. هنرپیشه ها، کارگردانهای سینما، فوتبالیست ها از جمله سلبریتی های تیتر پرکنی هستند که ممکن است شما در خوابتان با آنها ملاقات کنید. جان؟؟ تَتلو؟! متاسفم. واقعاً فکر نمی کردم اینقد سقف آرزوهایتان کوتاه باشد.

خواب اموات:

اهل تمییز که همانا مادربزرگهای گرامی باشند تعابیر مختلفی از دیدن چنین خوابهایی دارند. این خوابها نه چیزی به شما اضافه می کنند و نه چیزی کم. از ما می شنوید بلاکشان کنید بروند پی کارشان.

خواب اُپن اِند:

خواب هایی که پایانی ندارند. معمولاً دم صبح رُخ می دهند. شروعش با شماست و معمولاً با تِم هایی چون شک، تردید، دروغ، خیانت، مشکلات زناشویی و… همراه است. این خوابها به احترام کارگردان شهیر ایرانی اصغر فرهادی« اُپن اند» یا همان «پایان باز» نامیده می شوند. این نوع خوابها را اگر حوصله به خرج دهید و فقط کمی پرداختشان کنید یک وقت دیدید از دلش اسکاری چیزی هم درآمد.

خواب اکشن:

مجموعه ای از ترس و لذت را با هم و یکجا می توانید تجربه کنید. فقط خواهشاً مثل فیلم های ایرانی دچار کلیشه نشوید که آرتیست گولاخ فیلم یکدفعه عاشق بشود و گَند بزند به پایان باز و بسته ی فیلم و هر چی که هست.

خواب سرگردان:

معمولاً ژانر خاصی ندارد. دیدن این نوع خوابها بیشتر جنبه ی سرگرمی دارد و جز فراهم کردن لحظاتی شاد و مفرح برای شما در خواب ارزش دیگری ندارند.

خواب دانشجویی:

یکی از چالش برانگیزترین خوابهاست. پیشنهاد ما به شما اینست که اگر راه دستتان بود در مواردی همچون جزوه، کتاب، همکلاسی و از همه مهمتر استاد دانشگاه تا می توانید عقده ی دل وابگشایید. از تهدیدات و اعمال قانون های استاد هم در خواب اصلاً نترسید چون قدرتی خدا بعد از شش سال شما دیگر یک ترم آخری محسوب می شوید و می توانید شش واحد معرفی به استاد بردارید.

خواب خاک بر سری:

در این نوع خوابها بهتر است فیلترینگ اعمال شود. در ضمن ما هم از آن خانواده هاش نیستیم که الان بشینیم و از سیر تا پیاز این نوع ژانر را برایتان تعریف کنیم. تنها توصیه ی ما به شما اینست که سعی کنید در این نوع خوابها کمتر کبوتر خیالتان را پرواز دهید. از غذاهای سلف دانشگاهتان هم بیشتر استفاده نمایید.

خواب کاندیدا شدن:

اغلب موسمی است و با فروکش کردن تب انتخابات پرونده اش بسته می شود. در این نوع خواب گاهی ممکن است خود را در حال جدا کردن دو شاخ بز از یکدیگر دیده و یا در حالی قول معاون اولی را به یکی از نزدیکانتان می دهید کت و شلوار پوشیده به سمت ستاد انتخابات حرکت کنید. هر چند که رویای کاندید شدن، رویایی نیست که به این سادگی ها لب طاقچه ی عادت از یاد من و تو برود اما بهتر است شبها قبل از خواب حتماً عرق نعنا و چایی نبات استفاده کنید تا خوب بشورد ببرد پایین.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از