۵:۱۱ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۶-۲۱

خفاش شب، جایزه صلح نوبل گرفت!

شیمون پرز، اسحاق رابین و مناخیم بگین، هر سه از اعضای سازمان های تروریستی و حرفه  ای  های قتل و کشتار هستند که جایزه صلح نوبل را به شایستگی تصاحب کرده اند! در همین باره، مناخیم گفت:"من یک تروریست سابق هستم!".

نویسنده:

راه راه: کمیته جایزه مذکور اعلام کرد: خفاش شب، به دلیل تلاش برای نقل و انتقال امن زنان و دختران به مکان های خلوت و آرام، نامزد دریافت این جایزه شده  است. پیش از این، افراد زیر، همین جایزه را دریافت کرده اند:

باراک اوباما، از زمان کاندیداتوری برای انتخابات، پایان دادن به جنگ عراق را مطرح کرد ولی بعداً گفت چه کاریه حالا؟! او بعدتر به وعده خود عمل نکرد و زندان ها و شکنجه  گاه  های آمریکا مانند گوانتانامو را تعطیل نکرد!

شیرین عبادی، کمیته جایزه صلح نوبل علت انتخاب آن را، تلاش، عنوان کرد. گرفتن پول از بهایی  های خائن و نوشتن دادخواست برای آنها از دیگر فعالیت های اوست.

شیمون پرز، اسحاق رابین و مناخیم بگین، هرسه از اعضای سازمان های تروریستی و حرفه  ای  های قتل و کشتار هستند که جایزه صلح نوبل را به شایستگی تصاحب کرده  اند! در همین باره، مناخیم گفت:”من یک تروریست سابق هستم!”. از دیگر افتخارات آنان، کشتار دیریاسین (۲۵۰ عدد)، الدوایمه (۵۰۰عدد)، خان یونس(۲۷۰عدد) و صبرا و شتیلا (۸۰۰عدد) است. آنها در حال انجام این فعالیتهای صلح جویانه، شعار می دادند:”‌بدون عاطفه باش تا خدا رحمتت کند”!

آنگ سان سوچی، سیاستمدار، دیپلمات، دلال، زامبی و مدافع حقوق بشر! است. وی تحت تأثیر فلسفه بدون خشونت گاندی و به ویژه مفاهیم بودایی آنقدر بود که نگو! سوچی به عنوان رییس دولت میانمار، درباره قتل عام و سوزاندن مسلمانان گفت اینها دعوای زن و شوهری است و ربطی ندارد! در عین حال به بازرسان سازمان ملل، خبرنگاران و حتی پزشکان بدون مرز، اجازه ورود نداد. وی با شوهر انگلیسی و دو پسرش مشکل زبان ندارد.

دالایی لاما با نام اصلی جتسون جامفل نگاوانگ لوبسانگ یشه تنزین جیاتسو، متولد تبت است. تبتی ها عقیده دارند که روح لامای قبلی به جای گاو، آفتاب پرست یا هرچیز دیگر، بی هوا در وی حلول کرده فلذا او لاماست. دالایی بعد از اینکه هزاران تبتی را به کشتن داد، خودش برای صحبت کردن در مورد اهمیت شفقت به عنوان سرچشمه شادیها، در تور دور اروپا ثبت نام کرد!

انورسادات یکی دیگر از نوبل صلح گرفتگان است که شیک و مجلسی گروه‌های مصری مخالف  خود را اعدام کرد. وی ضمن آزادکردن فعالیت سیاسی برای همه، دستور دستگیری اعضای حزب کمونیست، ملی‌گراها، فمینیست ها، اسلام‌گراها، گروه‌های فعال دانشجویی، کاسب ها، کارگران، کارمندان و بقیه مردم را صادرکرد. آگاهان تعداد مفقودین را به دلیل نمایش حرف E روی صفحه ماشین حساب، کمتر از این می دانند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع از