۱۱:۳۰ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۰۷

روزنامه شرقی چِچن منتشر کرد...

وصیت نامه ابوبکر بغدادی!

وی دلیل دیر رساندن این وصیت نامه به روزنامه ها ی عمومی را نیز اختفای خود و زیرشلواری مذکور، در سوراخ فاضلاب استخر به مدت سه ماه و بیست و سه روز عنوان کرده و گفت: "به روح خودش راست میگم! اینو خودش نوشته."

راه راه: چند روز پس از محو شدن کامل پایگاه های داعش از صفحه ی روزگار و پیوستن این گروهک تکفیری به زباله دان تاریخ،خبرگزاری شرق چِچن مصاحبه ی خود با سالح الحبیب، مدعی خلافت خلیفه ی داعش مصاحبه ای کرد.

این مدعی خلافت با اصلیت چِچِنی که قبل از برخورد ششمین موشک سپاه به مقر دولت اسلامی(!) فرزند ارشدِ نوچه ی چهل و سومِ آشپز گردان انتحاری ابوبکر بغدادی بوده، در گفتگوی خود با روزنامه شرق چِچن مدعی شد که وصیت نامه ی آن مرحوم(!) را قبل از فراری شدن از نیرو های سردار سلیمانی در جیب کوچک سمت راست شلوار خوابی که در کمد اتاق رو به روئی استخر ابوبکر بغدادی، داخل سبدِ لباس چرک ها بوده پیدا کرده.
وی دلیل دیر رساندن این وصیت نامه به روزنامه ها ی عمومی را نیز اختفای خود و زیرشلواری مذکور، در سوراخ فاضلاب استخر به مدت سه ماه و بیست و سه روز عنوان کرده و گفت: “به روح خودش راست میگم! اینو خودش نوشته.”

در بند اول این وصیت نامه پس از چندین بار قسم خوردن نویسنده، مبنی بر ابوبکر بغدادی بودن، آمده است: “من، یعنی خودِ خودِ ابوبکر بغدادی که خودم هم این وصیت نامه را نوشتم، به همه ی بازماندگان و یا حتی علاقه مندان به داعش، داخل پرانتز عربستان، دستور میدهم که مبالغی از حقوقشان و ذخیره ی روز مبادایشان مانده و هنوز با آن بمب و قاشق غذا خوردن در بهشت و شورت آهنی نخریده اند، به حساب من! نه! یعنی چیز! دوست و جانشینم سالح الحبیب واریز کنند و بدانند که تمام این پول ها را به زودی و به همراه بهره ی ده برابر آن از موئسسه ی داداش کوچیکه ی سالح، پس خواهند گرفت و در ضمن پول های داخل کشوی سوم را هم خودم دادم و بمب و قاشق خریدم و اصلا سالح بر نداشته .”

ایشان پس از قرائت بند اول وصیت نامه نامه و درخواست چاپ شدن شماره حساب در صفحه اول روزنامه از خواندن ادامه ی وصیت نامه خود داری کرده و گفتند: “بقیه ی اش را وقتی حسابم به ۱۰۰K از دلار رسید فاش خواهم کرد”

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از