telegram

۴:۵۱ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۲۰

حاشیه های غرفه راه راه در اختتامیه جشنواره عمار

کامنت برای آبگوشت بُزباش!!

جذاب ترین بخش غرفه راه راه، زمان حضور آقای احمد نجفی بود. که ایشان، هم برای آقای ترکان پیام نوشتند و هم با دیدن جلد شماره پنج مجله راه راه با تیتر «یانکی مون» در مورد بان کی مون صحبت کردند.

۱۰:۴۰ ق.ظ ۱۳۹۵-۰۸-۱۲

اندر احوالات آقازادگان/

فرار از زندان!

این هندی ها هم دیگر شورش را در آورده اند. فکر می کنند همه چیز فیلم هندی است که طرف با کلت کمری یک لشکر را از پا در بیاورد و آخر سر هم راست راست راه برود! یا مثلاً یک مشت بزند به دیوار، کل ساختمان روی سر ساکنانش، که از قضا همگی از گنده لات ها و خلافکار های هند هستند، خراب شود! یکی نیست به این هندی های «جو گیر» بگوید همه چیز که با خشونت رتق و فتق نمی شود؛ یک جاهایی لازم است

۱۰:۵۸ ق.ظ ۱۳۹۵-۰۸-۰۱

راهکار های ایمنی در مقابل دزد/

چگونه مورد سرقت قرار نگیریم؟

اگر خدای ناکرده دزدی از سایر مکان های ناشناخته به شهر آمد، بهتر است این اقدامات را جهت مقابله با دزد انجام دهید تا مورد سرقت قرار نگیرید:

۱۲:۵۹ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۷-۲۶

راهکارهای بهشتی شدن/

پاپ ایز فالوئینگ یو!

یا شاید بهتر باشد بگویم حالا چقدر کارها راحت تر شده. مثلاً بهشت رفتن یا در برزخ گیر نکردن

۱:۳۱ ق.ظ ۱۳۹۵-۰۷-۲۵

چگونه بر احساس خودپزشک پنداریمان فائق آییم

من از همه مریض ترم!

اگر یک دانشجوی ترم آخر یا دانش آموز کنکوری به پُستش بخورد، برای کاهش استرس و رفع کم خوابی اش آخرین مطالبی را که در مجله خانواده زرد یا در گروه تلگرام خوانده بازگو می کند. در نهایت جدید ترین محصول شرکت دارویی که در ماهواره تبلیغ می کند و برای همه چیز هم خوب است را به همه شان تجویز می کند. و ضمن تاکید بر اینکه «دکتر ها هیچی بلد نیستن» اضافه می کند: «من اگه صد تا دختر کور و کچل داشتم، یکی شو به دکتر نمی دادم!!»