telegram

۱۱:۵۸ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۱-۰۴

منتخب ویژه نامه نوروزی مجله راه راه/ 3

گفتگوی «من ‌و تو» با یک بیننده عراقی

یک ضرب المثل نامیبیایی هست که می‌گوید «هرکسی یک روشنفکر درون دارد». فلذا شاید برای روشنفکر درون شما هم مثل من سؤال شده باشد که چرا عراقی‌ها اینقدر به سریال سفارشی، حکومتی، زشت، غیر حرفه ای و... یوسف پیامبر(ع) علاقه دارند و هیچ‌وقت از دیدن آن خسته نمی‌شوند درحالی که معلوم است رژیم آن را ساخته!

۱۱:۱۸ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۲-۲۹

به مناسبت روز زن

بالاخره ۸مارس یا روز زن خودمون؟

همونطور که می‌دونید روز زن از اون چیزی که فکرشم می‌کنید نه تنها به شما نزیک‌تره، بلکه همین الان آقایون یا باید کادوها رو خریده باشن یا باید به فکر خریدش باشن.

۴:۲۱ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۲-۲۶

گزارش یک موجود فضایی از چهارشنبه سوری

حذر از زمین!

بخشی از مردم کره زمین در منطقه‌ای به نام ایران، در روزی موسوم به چهارشنبه‌سوری، اقدام به برگزاری مانور جنگی می‌کنند. این مانور نظامی همه‌جانبه که در روز چهارشنبه آخر سال و در آستانه تحویل سال نو برگزار می‌شود، از جهات مختلفی به شدت قابل تامل است.

۴:۲۱ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۲-۲۱

اخبار تکمیلی پیرامون فوت مرحوم "سنگ‌پای ‌قزوینی"

اسوه روداری بود!

یکی از اعضای بیت این عارف نامی در پاسخ به شایعه خفه شدن آن مرحوم در حمام گفت: من بسرعت خودم را بالای سر این سنگ گران رساندم و دیدم که تمام کرده است/ هیچ چیزی مبنی بر آثار خفگی و یا فشارهای فیزیکی هم مشاهده نکردم/

۵:۱۳ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۲-۰۵

پیغامگیر دفتر سازمان محیط زیست

بابا سلام رسوند!

شما با دفتر سازمان محیط زیست تماس گرفته‌اید. برای گزارش کشته‌شدن سگ‌های ولگرد عدد یک، مصاحبه با رئیس سازمان عدد دو، خرید بنزین خارجی عدد سه و انتقاد از عملکرد سازمان عدد 36ممیز 795 را در 44ضرب کنید و حاصل را زیر رادیکال برده سپس وارد نمایید