۱۱:۴۷ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۶-۲۷

حکایت آن گند که میم.خ به بیخ‌دیواری مردم زد

دم خونه‌ی بزرگان

حسن افزود: «نکن ممد. ننویس. هی ضایع‌بازی درنیاور. یهو نظام بهت گیر می‌دهد. بقیه هم می‌خندند!» ممد گفت: «کردم! به شما هم از الکی گفتم که می‌روم تهران. برداشتم یک نامه به نمایندگی از آزادگان برای نظام نوشتم تا به‌ حرمت من که در واقع نماینده‌ی آزادگانم، حصر را تمامش کنند. هیشکی هم نخندید.»

۲:۵۰ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۶-۲۰

حکم اعدام رییس فرقه انحرافی حلقه صادرشد.

پایان سایمنتولوژی پدر جدّ عرفان

متأسفانه با دستگیری استاد، شاگردان ترم شش نامبرده درس‌شان همان سر چوپان دروغگو مانده است و علی‌رغم پرداخت کامل شهریه، همان‌جا گیر کرده‌اند و نتوانسته‌اند به بخش‌های فرادرمانی برسند

۱:۵۴ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۵-۱۷

قرارداد با توتال چگونه اسلام را تقویت میکند؟

خدمات غیرمتقابل توتال و اسلام

هر چند شما منتقد عزیز کور جاهل، مدام بر طبل ضرر و زیان این قرارداد می‌کوبی، لکن ما در اینجا با اسناد متقن غیر قابل انکار به شما ثابت خواهیم کرد که تئوری «قرارداد با توتال عین ترویج و تقویت اسلام در دل غرب است» از چه ریشه‌ای برخوردار است. اما باز هم روی شما کم نمی‌شود

شباهت

۸:۵۴ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۴-۲۷

فهرست مشاغل ایجادشده توسط همين دولت!

برای تابستان بچه اسکوتر بخرید

از بس ستاد انتخاباتی دولت مستقر در فرمانداری‌های سراسر کشور «هیچی نداشت که بدهد» ۴۴۱۹۹۷نفر از هم‌وطنان رفتند در ستاد رقیب مشغول به‌کار شدند و الان دیگر وضع‌شان توپ شده.

۱۲:۵۷ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۳-۲۵

برگی از خاطرات یک مسئول ترکیه‌ای

قرار و مدار دوستی بیژن

لنگ ظهر شده بود، بچه‌ها هنوز خواب بودند. پشت میز ساده‌ کارم نشستم. دیدم دست و دلم به‌کار نمی‌رود. نامه زدم به تمام والیان دور و نزدیک که پا بشوید بروید هر چی روستا و قبیله لابه‌لای کوه‌های آرارات از چشم ما غافل افتاده را لوله ای چیزی بکشید که گازدار شوند.