telegram

۲:۵۲ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۲۲

خاطرات یک رییس جمهور محترم(۲)

هوای خوب

این آمریکای بچه پرروی بی تربیت زیر بار نمی‌رود که نمی‌رود. می‌گوید ما نقض نکردیم، جرزنی نکنید. ببین کار خدا را؛ این روباه پیر به ما می‌گوید جرزن! اونجوری به قیافه مرحوم شده ام نگاه نکنید، خودم بلدم روباه پیر انگلیس است، منتها دیدم خیلی به آمریکا هم می‌آید، حالا همان شیطان بزرگ خودمان!

۹:۴۶ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۰۷

خاطرات یک رییس جمهور محترم(۱)

چرتکه انداختن آقای رییس جمهور

چرتکه دارد در دستم خشک می‌شود. مجبورم با چرتکه بنویسم، چون حساب کتاب برای ما که حقوق‌دانیم نه ریاضی‌دان، سخت است. از همان موقع‌ها که بهمان گفتند 13 میلیون از 24 میلیون بیشتر است، اینجوری شدیم و رفتیم تمام کتاب ریاضی‌هایمان را تا سر حد جنون گاز گرفتیم.

۱۱:۱۱ ق.ظ ۱۳۹۵-۰۷-۲۷

واکاوی تأثیر آفتاب بر پوست بانوان جهان سومی

کارشناس مسائل منطقه و غیره

هرکسی سهم مشخصی از آفتاب دارد که اگر نگذارد یا نگذارند!! این مقدار به همه جای بدنش بخورد، همه سهمش با شدت بیشتری می‌خورد به جاهایی که باز است و موجب آفتاب سوختگی می‌شود. یک چیزی‌ست شبیه یارانه؛ سهمت را می‌دهند و خودت تصمیم می‌گیری چگونه و کجا مصرفش کنی...

۱:۰۲ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۶-۲۶

چگونه با تماشای دربی از تلویزیون به ترویج ورزش کمک کنیم؟!

تساوی چنین میانه ی میدانم آرزوست!

مثلاً روزهایی که تلویزیون فوتبال پخش می‌کند، خیابان‌ها خلوت شده و به قول مامان، جان می‌دهد که برویم یک پارکی جایی بنشینیم. ولی بابا هم چون به ورزش اهمیت زیادی می‌دهد، ترجیح می‌دهد در خانه بماند و فوتبال ببیند.