telegram

۱۰:۲۹ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۲-۰۸

یبوست در کودکان را اینجوری درمان کنید

پزشکی به سبک غیاث‌الدین جمشید راه‌راه

از دیدگاه اخترشناسی سلولی، یبوست وقتی به وجود میاد که ستاره‌های مرکز کهکشان به حدی سفت باشند که نتونند از سیاه‌چاله‌ی مرکزی به راحتی خارج بشند.

۱۰:۲۴ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۱۷

راهنمای برخی اصطلاحات اینستاگرام

اگه جنبه داری بیا توو!

حتما شما هم در اینستاگرام عضو هستید؟ یا اگر عضو نیستید حتما با آن آشنایی دارید؟ یا اگر آشنایی ندارید حتما اسمش را شنیده اید؟ اگر هم که اسمش را نشنیده اید که دیگر ما با شما حرفی نداریم.

۵:۴۶ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۱۸

شعر طنز

ترمک

فغان کاین ترمکان شوخ شیرین کار پر خنده
"چنان بردند صبر از دل که ترکان خان یغما را"

من از این حسن روز افزون که دارد سلف دانستم
به جای خال مَه رویان؛ مریضی می کشد مارا

۹:۴۵ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۱۵

معرفی فیلم

رویای وزیر امور خارجه بزرگ

در سال ۸۴ که "کینگ محمود"، "کینگ بهرمانی" را در یک جنگ نابرابر شکست می دهد، کیم ظریف به نوعی از قدرت فاصله می گیرد. شیلا با امپراطوری گایا که قبایلی چادر نشین است، همسایه است و مشکلات فراوانی هم با آن امپراطوری دارد. در طرف دیگر امپراطوری تانگ قرار دارد که به مردم شیلا نگاهی از بالا دارد. علاوه بر آن مردم به خاطر ستم های کینگ محمود در فقر و گرسنگی به سر می برند. کینگ محمود به مردم یارانه داده و با صدور کارت یونجه، مقدار یونجه خوردن اسب های مردم را شمارش می کند. در زمان او آسمان ها بخیل شده و برادر به برادرش رحم نمی کند. امپراطوری تانگ هم به سهولت منابع شیلا را غارت می کند.

۵:۳۹ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۰۵

معرفی فیلم

ابتکار؛ آخرین دود افزار

در سال 84 احمدی نژاد که تصمیم به کشورگشایی گرفته است به کمک نیروی افزارشی مردم موفق می شود دنیا را مطیع خود کند. در سال 92 ابتکار که ناخودآگاه با استفاده از حالت آواتاری در بین یک توده یخ پنهان شده بود توسط فردی به نام روحانی که یک آفتاب افزار است به صورت اتفاقی پیدا می شود. بعد از اینکه توانایی های دود افزاری او مشخص می شود، معلوم می شود که او در واقع همان آواتار است که می تواند بر فرمانروای دود و ریزگرد پیروز شود.