telegram

۱۱:۲۰ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۳-۲۳

برنامه کاری معاون امور زنان رئیس جمهور

پخش ربنا در صدر مطالبات زنان!

یک فیلم برایم آوردند به نام ویلایی‌ها. با موضوع زنان رزمندگان. کارگردانش یک خانم بود ولی نه تهمینه میلانی بود نه پوران درخشنده، اینها دیگر از کجا می‌آیند؟

۸:۱۹ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۲۶

راهکارهایی برای مردم اسرائیل!

تا ۲۵ سال دیگر، زایمان نکنید!

25 سال دیگر از بچه تان می پرسند که شما اهل کجا هستید؟ می گوید: اسرائیل! بعد طرف می گوید که نه منظورم گیاه مورد علاقه نیست؛ منظورم کشور است؛ محل تولد!

۱۱:۴۷ ق.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۲۳

گلایه های یک هتل دار مخلص، به تولیت حرم.

پارک آبی «خرچنگ مهربان» در خدمت زوار گرامی!

آب خوری های داخل صحن های حرم را جمع کنید. چه معنی دارد که زائرین به جای عبادت و زیارت، به کارهای سخیف دنیایی همچون آب خوردن بپردازند؟ به این ها رو بدهید، پس فردا دولپی کیک و کولوچه هم می خورند. ضمنا یک خبر بی ربط را خدمت شما بگویم که جدیدا به همراه رفقا یک کارخانه آب معدنی تاسیس کرده ایم!

۴:۱۳ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۹-۰۱

فیلمنامه پیشنهادی اصغرفرهادی، برای قحطی ایران!

مرثیه ای برای یتیم خانه!

زن چادری و مرد ریشو همراه زن فاحشه وارد خانه افسر می شوند و همزمان که به زن فاحشه، توهین می‌کنند، کودک خود را نیز کتک می‌زنند. زن فاحشه، به آن‌ها لبخند می زند و بهشان آب تعارف می‌کنند. مرد ریشو در پاسخ، توی صورت زن فاحشه، تف می اندازد و زن فاحشه باز می خندد.

۵:۵۲ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۸-۲۶

عمه اقدس و آزادی مطبوعات

ماجراهای عمه اقدس(۱)

مثلا یکبار دستور داد که بریزن تو دفتر سایت تابناک و اونجا رو درب و داغون کنن. الان اما فرق می کنه و سعی داره ژست محترمانه بگیره؛ به همین خاطر به جای اینکه خودش چماق به دست بگیره، گیر می ده به قوه قضاییه که شما چماق به دست بگیرید! نامه ها رو به این بهونه که به دست رییس قوه قضاییه می رسونم از عمه اقدس گرفتم و برگشتم خونه خودمون.