telegram

۳:۴۴ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۱۵

واکنش مردمی به گفتگوی تلوزیونی رئيس جمهور

باد زده افتاده

آقا/ 47 ساله/ سوار بر موتور بدون کلاه کاسکت/ حوالی چهار راه سیروس
آقا مردم وضعشون خرابه دیگه... بی کاری، گرونی، اجازه خونه‌ها بالا... خود من روزی 14 ساعت روی این قارقارک کار میکنم اما باز هشتم گرو نهمه... ببین به این بنده خدا هم چقدر فشار اومده که این حرفها رو زده! مسئولین چطور میخوان جواب اینا رو بدن؟!

۱:۲۰ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۸-۰۲

پیشنهادی برای وزارت ارشاد:

از محمود گبرلو تا گلشیفته فراهانی!

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلایلی که قطعا، بلاشک، طبیعتا و غیر از این امکان نداره، برای ترمیم کابینه استعفا داده است و حالا باید یک نفر دیگر جایگزین ایشان بشود. دولت هم متاسفانه میخواهد کسانی را به مجلس معرفی کند (یا شاید تا زمان انتشار این مطلب کرده باشد) که اصلا گزینه مناسبی نیستند و...

۱:۱۴ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۷-۰۳

اندر احوالات باور های نسل نو/

درسی که باید از جدایی آنجلینا جولی و برد پیت بگیریم!

تا همین الان یک باور غلطی وجود دارد که فکر میکنیم آشنایی دختر و پسر قبل از ازدواج باعث استحکام رابطه زناشویی آنها بعد از ازدواج میشود.

۴:۴۴ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۴-۰۳

ميدانيد نيمي از کاغذ هاي درسي وارداتي است؟

چه کنیم که از واردات کاغذ نسوزیم؟!

حالا که نیمی از کاغذها وارداتی است، پیشنهاد میشود دانش آموزان به دو گروه تقسیم شده و هر کدام یکسال در میان درس بخوانند! اینطوری جمعیتی که هر سال میروند مدرسه نصف شده و در نتیجه تعداد کتابها هم نصف شده و دیگر نیازی به وارد کردن کاغذ نیست.

۳:۲۴ ب.ظ ۱۳۹۵-۰۳-۰۳

ساندیس چشمم رو کور کرده بود!

شش سال بعد از روز ننگین 9دی 88 یکی از حاضران در راهپیمایی حکومتی آن روز حاضر شده است تا با پای خودش بیاید بنشیند جلوی ما و اعتراف کند.
- نام؟
+ اگر اجازه بدید اسمم رو نگم. درسته که پشیمون هستم اما بالاخره آبرو دارم.
- اشکال نداره... توضیح بده که شغلت چیه؟
+ راهپیمایی پر کن هستم...