۱:۰۹ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۰-۱۰

توئیزر۲۳‏

او در ادامه از رونمايي سامانه ‏بارگذاري رأي خبرداد و گفت: هركسي كه رأي خود را به نام حسن فريدون(مشهور به روحاني) نوشته ‏است مي تواند تصوير آن را به همراه دو انگشت استامپي(يكي سبز و يكي بنفش) خود، در اين سامانه ‏بارگذاري كند و منتظر اعلام نتيجه حذف يارانه و بقيه چيزهايش باشد.‏

یه تک بزن

۱۰:۴۵ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۲۴

ما که ندیدیم!، آفرین عادل و یه تک بزن...

توئیزر ۲۰

نزدیک به یک سوم مدیران دولتی که درآمد آن‌ها ماهیانه بالای ۴میلیون تومان است، در حال حاضر یارانه دریافت می‌کنند که بر اساس قانون این افراد باید از دریافت یارانه انصراف می‌دادند. وی ادامه داد: مدیرانی داریم که با حقوق بالای هجده میلیون تومان، یارانه نقدی هم دریافت می‌کنند لذا آن‌ها را شناسایی کرده و تذکر داده ایم تا به صورت داوطلبانه(!!!) اقدام به حذف یارانه خود کنند.

۱۰:۱۸ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۱۳

توئیزر

ما به همه مكان هاي مورد نياز در ايران دسترسي ‏داريم. خُب آدم تقريباً حسابي! مگر اينجا فرانسه قرن شانزدهم است كه شاهزاده ‏ها ‏كارشان را توي خاك‏انداز مي‏كردند تا نوكرها ببرند در بيابان‏هاي اطراف، امحاء كنند؟

پیتلماسی قاجار

۱۲:۰۰ ق.ظ 

در بیان شیوه سلسله قاجار در سیاست خارجی و غیره ایشان

پیتلُماسی عمومی قاجار و ضرورت آن!

متأسفانه با پيروزي انقلاب، اين شيوه مُجرب در سياست خارجي منسوخ شد و بعيد نيست كه اگر مسئولين دولت تدبيرواميد به اين شيوه كهن توجه نموده، آن را الگوي سياست خارجي خويش قراردهند، ديوار تحريم‏هاي چهل ساله براي بار دهم فروبريزد و براي چندمين بار از ركود عبور كنيم. سايه‏ جنگ و اينها هم كه روي شاخش است.

۱۰:۰۷ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۱۷

نگاهی به کتاب طنز باغ وحش اساطیر، نوشته احسان رضایی

شرح اسب بالدار و بسط گاو زمین!‏

در این کتاب، هر یک از موجودات افسانه ای یا نیمه افسانه ای که از خیلی قدیم ها در ذهن ما یا در ‏داستانها و متل ها یا در قصه های شب مادربزرگها و پدربزرگها وجود داشته اند، در چند صفحه و به ‏صورت خیلی کوتاه معرفی شده اند. موجوداتی که به فکر هیچ بنی بشری پیش از این نرسیده که معرفی ‏شان کند و آنها را با مردم آشتی دهد.