۵:۰۳ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۳-۲۷

دادگاه رسیدگی به پرونده سلبریتی ها

بادبزن به جای کولر

متهم «شین.ق»: ای بابا. آسمون خدا خودش سرپناهه. بعدشم یک موقعیت خوب برای بازی توی فیلم، پیشنهاد شد. منم نمیتونستم هم برم کرمانشاه ، هم برم سر صحنه. دیگه دومی رو انتخاب کردم تا در خدمت همه ایران باشم. ولی هر روز برای کرمانشاه استوری میذارم.

سران 5+1

۳:۲۶ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۳-۱۷

راه‌های اتلاف وقت اروپایی ها

نامه عاشقانه یا نقاشی سخنران؟

معمولا این افراد برای اینکه کم نیاورند هر چند دقیقه یکبار سرشان را به نشانه تایید حرف های شما تکان میدهند شما میتوانید همان موقع از آنها بخواهید علت تایید کردنشان را بگویند.

رکورد دار استیضاح

۱۱:۱۷ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۲۶

نامه ی آخوندی به دخترش

رکورد استیضاح را در خاندان حفظ کن!

پدربزرگ خدابیامرزم به من وصیت کرد لباس مرتب بپوشم ولی این مرتب بودن ربطی به ثروت مندی ندارد. از تو چه پنهان موجودی حساب من هم حدود ۴ میلیون و خورده ایست.

۱۰:۰۲ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۱-۲۰

تحلیل تلگرامی خبرنگار شبکه من و شما از پشت پرده ی اوضاع ایران

هول بدین، موتور اغتشاش روشن شه!

همه خانم ها تاکید میکنم همه، اعم از خانم های موجود در ویترین مغازه ها، خانم های موجود در مزون ها، عروسک های دختر بچه ها که خانم های آینده اند و همه و همه خواهان رفع حجاب هستند. به همین دلیل به خودشان سختی داده و روزانه از پست های برق که در خیابانهاست بالا میروند و روسری خود را بر سر چوب میکنند.

۵:۵۷ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۱۰

نظرات اقشار مختلف مردم در مورد حصر

رفع حصر میخوایم یالا!

سال 88 عده ای برای پیشرفت کشور دست به هر کاری زدند که خودشان هم بعدا نمی دانستند چه کردند! این کارها موجب زندانی شدن یک داماد لرستان و یک روحانی که زبان عربی را به بهترین نحو ممکن یاد گرفته بود و یاد میداد، شد. حصر این خادمان ملت، یکی از کارهای زشت نظام بوده است که فرزندان خودرا از حق شهروندی که کمترینش نفس کشیدن در هوای آلوده بود را از آنها دریغ کرده است.