سبیل گرو گذاشتن

۱۲:۴۲ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۰-۰۷

ضمانت در گذر تاریخ

امضای سیبیلی

پس از آن همه سیبیل و سیبیل کشی، ضمانت‌ها بر اساس ظواهر صورت گرفت بدین شکل که هر چه ابرو کلفت‌تر و خفن‌تر، ضامن‌تر! به این دسته از افراد سیبیل خان گفته می‌شد. که همه شهر و حتی کشور بر سر آن‌ها قسم می‌خوردند.

۱۱:۵۷ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۹-۱۶

علم بهتر است یا ثروت

باب مفاعله در دانشگاه

حواس شاعر اينجا به همكلاسي‌‏اش بوده و درحال راه‌‏رفتن، به آينده مشتركشان فكر مي‏كرده كه ناگهان خورده وسط صورت استاد بداخلاقش و پخش زمين شده. وي علاوه بر برداشتن دوباره آن سه واحد، يك ترم هم مرخصي استعلاجي گرفته تا آبها از آسياب بيافتد و اينقدر به او نخندند.

۴:۱۶ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۹-۱۴

برنامه است و مجری‏‌اش!

از مجری‌هایی استفاده کنید که کودکیِ متفاوتی داشته‌اند، از همان دماغ آویزان‌ها و بچه تخس‌هایی که هیچ کس حریفشان نبود و هر چقدر کتک می‌خوردند، می‌گفتند دردمان نیامد. اینها مجری‏‌های موفقی خواهند بود

مستاجر

۱۲:۱۰ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۹-۰۲

همسایه لاکچری

قدیم ترها پنجره را باز می کردی، یک حیاط خشک و خالی می دیدی با یک خروار رخت چرک آن گوشه، ولی الان پنجره را باز می کنی چهارتا آدم می بینی با نمای لاکچری در واحد آنوری که در حال خوردن صبحانه هستند.

وظایف نمایندگان مجلس

۱۱:۵۵ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۸-۲۷

اگر میخواهید نماینده مجلس شوید، بخوانید

کف‏گرگی، زیرزانو، کَله!

در این شغل سرعت عمل جسمانی و روحانی حرف اول را می زند، شما باید هم زمان که جسمتان در مجلس است و روحتان از هیچ چیز خبر ندارد و با انگشت شصتتان دارید ضربه نهایی را براي جارو كردن سکه‏‌ها می زنید،