۹:۱۵ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۲-۰۸

مصاحبه كاملاً واقعي با مردم درباره تلگرام

فی ل ت ر دغدغه، دغدغه فی ل ت ر

میگن مثل اینکه صاحب این مغازه تازه از روسیه برگشته نسخه‌ی فیلتر‌ناپذیر تلگرامو داره! موندیم توو صف، از شما ‏و همه‌ی شنوندگان میخوام دعا کنن نوبت منم برسه بتونم با شیر ایت این نسخه جدیده رو بگیرم ازش!‏

۶:۵۱ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۲-۰۶

راهكارهايي براي كاهش طلاق در جامعه

هربار این درو… محکم ببند! بُرو…

با توجه به روند صعودی تعداد سکه‌ها در مهریه و نیز قیمت دلار، کافیست دولت مثل گذشته دست روی دست بگذارد و کاری به کار دلار نداشته باشد! بررسی‌ها در هفته‌های اخیر نشان میدهد در روزهایی که دلار شش‌هزار تومان را رد کرده بود آمار طلاق به صفر رسید! بنابراین با افزایش قیمت دلار و به دنبال آن بالا رفتن قیمت همه‌چی(!) میتوان امیدوار بود نه تنها آمار طلاق کاهش یابد بلکه دیگر ازدواجی نداشته باشیم!

داستان شب

۱۲:۳۵ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۱-۱۱

قصه‌ی شب

این داستان: اختیاراتِ بیچاره

حتی بعضیا میگفتن که اون اصلا اختیاری نداره!! صاحب اختیاراتم کم‌کم باورش شده بود که اختیاراتش خیلی کمه و مدام غر میزد که من اصلا اختیاری از خودم ندارم!! این حرفا اختیاراتِ بیچاره رو خیلی ناراحت میکرد.

۱۲:۰۲ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۰۶

عاشقانه‌ای در آینده

چه خواهد کرد با ما نت؟!‏

میگویند زمانی پاک حساب ‏میشوم که هفته‌ای فقط چهار تا پنج‌گیگ مصرف کنم‌. دیروز نرسیده به ظهر دو گیگ تمام شد. سعی ‏کردم تحمل کنم اما نشد. آخر سر دست و پایم را به تخت بستند

اتوبوس از مانع پرانی

۱۰:۰۷ ق.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۰۳

رشته‌ های جدید مخصوص فقرا و غيره ها

برای نجات المپیک زمستانی از یخ‌ زدگی!

رشته‌ی " اتوبوس سواری با مانع”: این رشته جایگزین مناسبی برای سورتمه و لژ سواری بوده و بر بیرحمی و خوی‌وحشیانه‌ی نهفته در بازیکن تکیه دارد. طبق آیین‌نامه‌ی این رشته که اخیرا توسط عده‌ای در کشور ابداع شده(!) پشت سر گذاشتن هر نوع مانع اعم از جاندار و بی‌جان بلامانع بوده و زیرگرفتن انسان بالاترین امتیاز را در بین همه‌ی انواع رد کردن موانع داراست! لازم به ذکر است به دلیل ژانر ترسناک این مسابقات لازم است که از فروش بلیط به افراد زیر هجده سال جلوگیری شود!