۸:۱۹ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۷-۰۷

نوار لورفته از پیامگیر دفتر نماینده

خیلی [بوق]ـی!

بوقِ بی¬بوقِ بوق فروشِ خواهربوق!
اپراتور: آفرین! چقدر تاثیرگذار، چه کمکی از من ساخته¬اس؟
- من لیدر تیم بوق¬ پیکان هستم، بعد از اینکه تیم¬مون سقوط کرد دسته سه، دخل و خرج جور در نمیاد، خواستم ببینم فحاش ماهر نیاز ندارین؟

۱۰:۳۵ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۵-۲۵

متن استعفای سخنگوی دولت

ماله کوچیک!

الآن که به اینجای نامه رسیده ام، با این همه آمادگی و برنامه نمی دانم من اصلا چرا دارم استعفا می دهم؟ ولی حرف مرد یکی است. حیف که دارم می روم و الا چه حرفهایی که برای دفاع از عملکرد دولت همین الآن به ذهنم رسید.

۵:۲۶ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۴-۲۲

نقش شست و شصتی ها در اقتصاد تدبیری و امیدی

شست مدیر روی دلار چپ

رئیس ۶۵ ساله بانک مرکزی! که هرچند دهه شصتی نیست ولی در دهه شصت سالگی عمرشان است و اصلاً از نظر استفاده از شست در امور اقتصادی، در رتبه‏ های بالای رنکینگ (درجه‏ بندی) جای دارد.

رئیس فدراسیون

۱۱:۴۸ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۲۳

تذکره شیخنا احمد ناطق نوری!‏

آن زاده شده از مادر در شهر نور، آن برادرش کاندیدای ریاستِ جمهور،شیخنا و ول  نکنُنا احمد ناطق نوری! تمت دوره ی مدیریاته!‏

دلار 5000 تومانی

۱۰:۴۴ ق.ظ ۱۳۹۶-۱۲-۰۴

پیشنهادهایی ملی برای تعریف چیزهای ملی جدید!

دلار ملی و خط فقر ملی

در خلال جستجو،­ چشممان به خط فقر ملی! هم خورد که جرقه ای را در ذهنمان ایجاد کرد که عرض می کنیم! اخیرا ما در عرصه پیشرفت اقتصادی، از شاخص جدیدی با عنوان «خط فقر ملی» رونمایی کردیم که مشت محکمی به همه می­زند حتی به خودمان! و این برای آن است که دشمن حساب کار دستش بیاید. این کلمه «ملی» آن اوایل با کلماتی مانند: قهرمان، افتخار و عزت می­آمد. بعد با تولید خودروی ملی، سر شوخی باز شد و حالا به خط فقر ملی رسیده است.