پایان داعش

۹:۲۰ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۱۰

مسابقه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور پایان یک داعش برگزار می شود

مسابقه پایان یک داعش

سید مسعود شجاعی گفت: سردار سلیمانی با سرعت بسیار بالا و تحرک بسیار سریع اتفاق زوال گروهک منحط داعش را رقم زدند و ما به این فکر افتادیم با توجه به موج شادی که در منطقه به این خاطر ایجاد شده بحث داعش را در اولویت این مسابقه قرار دهیم.

۱۱:۱۷ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۰۵

جدیدترین کتاب محمدحسین نیرومند

«فیل آبی ۲» منتشر شد

محمدحسین نیرومند گرافیست و کارتونیست درباره فعالیت های اخیر هنری خود گفت: به تازگی کتاب «فیل آبی ۲» با موضوع «دستورالعمل های فیل آبی برای ایده یابی» را منتشر کردم. از سال ۸۹ که کتاب «فیل آبی ۱» منتشر شد با استقبال خوبی رو برو شد و به چاپ پنجم رسید برای همین به فکر کامل کردن آن افتادم.

نمایشگاه یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران افتتاح می شود

۶:۲۴ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۹-۰۴

افتتاح نمایشگاه

یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران

روز سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ نمایشگاه یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران در گالری های آیینه، خیال و خیال شرقی مرکز فرهنگی هنری صبا گشایش می باید و تا روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه سال جاری در مکان یاد شده برپا می باشد.

۱۰:۵۰ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۲۲

عزادار از دست دادن هموطنانمان هستیم

سایت راه راه به احترام هموطنان سوگوار غرب کشور، مطلب طنز منتشر نمی کند. اعضای باشگاه طنز انقلاب اسلامی و نویسندگان و هنرمندان سایت راه راه مراتب تسلیت و همدردی خود را اعلام کرده و پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، هر کاری که در توانشان است، از اهدای خون تا کمکهای حضوری و غیرحضوری انجام خواهند داد تا بلکه باری از غم عظیم هموطنانشان بردارند.

۱:۰۶ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۰۴

مسابقه طنز و کاریکاتور «خلیج فارس» برگزار می‌شود

دفتر طنز حوزه هنری مسابقه طنز و کاریکاتور را با موضوع «خلیج فارس» و در حمایت از نام خلیج همیشگی فارس برگزار می‌کند.

Unknown link.