۱۰:۱۹ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۲۴

راهکارهای علمیِ در امان ماندن از سوء ظن در سفرهای هوایی

چگونه عین آدم سوار هواپیما بشویم؟!

کاپیتان که نه تاریخ خوانده بود و نه جغرافیا بلد بود و نه حتی می دانست نباید یک ایرانی را تهدید کند، همانجا وسط زمین و آسمان دستی را کشید و از زیر صندلی قفل فرمان را برداشت و رفت وسط راهروی هواپیما چند تا حرفِ بی تربیتیِ آبدار زد که خوشبختانه چون آنجا نبودیم، نمی دانیم چه گفت و چه شنید!

۸:۱۶ ق.ظ 

چگونه فرزندان خود را تربیت کنیم

فرزندت را قورت بده تا قورتیده نشود!

به عقیده‌ی نگارنده، دوران "برو توی اتاق به کارت فکر کن" ، "خیلی بچه‌ی بدی شدی" و "دیگه مامان دوست نداره" به سر آمده است. امروزه باید بدنبال روش‌های نوین و تاثیرگزار بر روی این گل‌های نوشکوفته زندگی بود که در ادامه به آن می‌پردازم.

۱۱:۳۶ ق.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۲۱

#روز دوم

نیروهای نظامی؛ پلیس یا مافیا؟

حدود هفت کیلومتری مرز پیاده می شویم، اتوبوس ها از این جلوتر نمی توانند بروند و هفت خوان بازرسی ویزا، آن طور که افسر انتظامی بلندگو به دست می گوید، با هفت گیت و هر گیت سه راه بند در انتظار ماست.

۱۱:۱۳ ق.ظ 

راهکارهای مقابله با پرآبی در ایران!

فراموش نکنید که روزی دوبار ماشین و شعاع 3 متری آن را با آب تصفیه شده بشویید. اگر احساس کردید هنوز به دلتان نمی چسبد، خُب دوباره بشویید.

۵:۱۸ ب.ظ ۱۳۹۶-۰۸-۱۶

انشای یک نوجوان ایرانی درباره کنترل خشم

نهنگِ آبی ات را قورت بده!

همین چند روز پیش که رفته بودیم دربی، کمی هیجان روی ما هم خالی شد و به همراه 183 نفر دیگر به مرحله بعد رفتیم. من خودم به عمویم گفتم که مصدوم فایده ای ندارد و باید مثل مورتال کامبت 6، بزنیم چشم و چال طرف را کف خیابان بریزیم.

Unknown link.