۱۰:۲۶ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۲-۱۴

درباره آزمون های استخدامی مختلف

موارد خاص

عده ای دیگر از کارشناسان آگاه به مسائل و امور جاری بر این باورند که تکرار آزمون برای بار دوم و سوم کاری اشتباه و بخاطر اهمال و تقصیر مسئولین آزمون گیرنده است. چرا که وقتی آزمون آنقدر سخت است که شرکت کننده محترم در آن قبول نشده است پس سؤالات استاندارد نبوده و از همان بار دوم می بایست سوالات متناسب با شرکت کننده و در واقع استاندارد باشد تا بیخود منابع کشور و وقت متقاضی محترم را تلف نکنیم.

۱۱:۱۷ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۲-۰۹

سه نظریه درباره روز زن

هارتل، هالووین، هاراگیری

از آنجاییکه از همان ابتدای تاریخ که ما خودمان هم نمی دانیم کجاست موضوع زن از جمله موضوعات اصلی به شمار می رفت و اصلا هر کس که از جایش بلند شده برای زن آستین بالا زده و هر کاری که از دستش برآمده کرده و اگر کاری نکرده بالاخره یک نظری داده که وجدانش راحت باشد. نظریه های مختلف و حتی متنوعی درباره "روز زن" در تاریخ وجود دارد که به برخی از این نظریات اشاره می کنیم.

۹:۳۱ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۲-۰۸

روانشناسی کادوی روز مادر

گوشی: غیر قابل اعتماد

روانشناسان، که به طور کلی انسان‌های خیلی معتقدی هستند، در جدیدترین اعتقادشان، معتقدند که انتخاب کادو می‌تواند شخصیت و خصوصیات اخلاقی کادوخر را نشان دهد. به مناسبت فرارسیدن روز زن/ مادر/ همسر/ مادرزن/ مادربزرگ پدری/ مادربزرگ مادری/ مادربزرگ پدری همسر/ مادربزرگ مادری همسر و سایر وابستگان اناث، روان‌شناسی شخصیت از روی کادو را برایتان شرح می‌دهیم...

۸:۴۲ ق.ظ 

یک سفارش دهنده آرمانی دیوارنگاره

دیو، چهارساله از تهران

....سفارش دهنده: ...دست شما درد نکنه!!! ما یه عمره داریم می¬گیم زن و مرد برابرن اونوقت شما بیاین یه زن طراحی کنین که چی بگین؟!
طراح: خب اتود یه مرد...
سفارش دهنده: ... بفرما دیگه؛ رسما قبول کردید زن جنس دومه!
طراح: خب یک جانور بی جنسیت...
سفارش دهنده: ...حیوون جد و آبائته! ایشالا بخوره تو سرت اون زن بودن خواستنت....

۹:۲۸ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۲-۰۵

سبک زندگی اسلامی 2019

دزدی هنری

«فرزندم! اَدَّبکَ الله، بدان که هرگاه دست به سرقت می‌بری، دوزار مرد باش و به نامردی سرقت نکن، چرا که می‌خواهی یک لقمه نان حلال به منزل ببری... در وهله بعد باید به مسروق و مسروقه و ما سَرَق آگاه گردی تا نعوذ بالله سرقتت هنر و دین مردمان را به باد فنا ندهد!»