telegram

۱۲:۳۵ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۱-۰۴

بررسی دلایل حضور بعضی ها در صحنه

مگه پلاسکو چند بار می ریزه؟!

باز اگر هفته ای یکی دو پاساژ در تهران آتش می گرفت، کم کم برای مردم عادی می شد و از سرشان می افتاد و از یک جایی به بعد می گفتند: «ای بابا، بی خیال! بازم باید بریم در صحنه حضور داشته باشیم؟!»

۱۰:۱۹ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۳۰

واکنش برخی شخصیت‌ها و رسانه به خبر فروریختن برج پلاسکو

حیف شد! میخواستم عکس بگیرم!

به گزراش رسانه‌ها امروز برج یازده طبقه پلاسکو بعد از اینکه طعمه حریق شد، کاملا فروریخت.
در ادامه مواضع شخصیت‌ها و رسانه‌های مختلف را در این باره می‌خوانیم::
مهدی هاشمی: حیف شد! میخواستم عکس بگیرم برم اونجا از اونجا عکس بگیرم نشد...

۱:۰۱ ب.ظ 

عاقبت اکانت فیک در اینستاگرام

گرگ مو فرفری

آنقدر عصبانی شده بود که رفت خارج خودش رو خیلی اساسی گریم کرد و موهاش رو فرفری تاب داد و برگشت. گرگ ناقلا سه بار دیگه زنگ در رو زد. اینبار حبه‌ی انگور اومد و گفت: کیه کیه در می‌زنه؟ زنگو مثه خر می‌زنه؟ گرگ گفت: خدایی چرا هرچی کوچیک‌‌تر می‌شید بی‌ادب‌تر می‌شید؟

۹:۳۶ ق.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۲۹

تأثیر ورود ایرباس بر گشایش برجام از دیدگاه طراحی اجزا

خستگی ناشی از فشار ایمیلی

البته باید یاد آور شد، فرقی نمی کند، این ایرباس مرجوعی بوده یا به صورت اجاره به شرط تملیک، به ایران داده شده است، زیرا در قطعه ی خسته، میزان ترک فرقی نمی کند و هر مقدار هم که کوچک باشد، قطعه خسته است.

۳:۳۱ ب.ظ ۱۳۹۵-۱۰-۲۸

درد دل‌های دختر خانواده‌های بازمانده مرحوم

فائزه‌نامه

منزل نو مبارک، ما را نمی‌بینید خوشید دیگر که حالی از ما نمی‌پرسید؟ انگار چشم مادر را دور دیدید و سرتان حسابی به حوری‌ها گرم است. نکند در آن دنیا ارث‌خور جدیدی اضافه کنید که همین هم به همه‌یمان نمی‌رسد. پدر جان! بدون شما زندگی برایمان سخت شده است. مادر بشدت ناراحت و پریشان است و دم به دقیقه حکم «بریزید تو…» صادر می‌کند، گاهی تو خیابونا و گاهی هم تو مرقد امام، یکبار هم فرمان «ریختن قیمه تو ماستا» را داد.