آزمون استخدامی

۸:۴۶ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۱-۰۱

آزمون استخدامی

اصغر آقا که پیش تر با شعار حمایت از زنان،توانسته بود از اعضای شورای محله شود با این کار به وعده ی خود جامه عمل گوجه ای پوشاند.

نویسنده:

راه راه: به گزارش پایگاه خبری اقدس خانم اینا،صبح امروز آزمون استخدامی سبزی فروشی اصغرآقاا ینا آغاز شد.

در این آزمون حدود سی نفر از بانوان با جدیدترین و گاهی غریب ترین مدل های لباس حضور پیدا کردند.

اصغر آقا که پیش تر با شعار حمایت از زنان،توانسته بود از اعضای شورای محله شود با این کار به وعده ی خود جامه عمل گوجه ای پوشاند.

داوران این آزمون معیار قبولی هر فرد را کامل وجامع بودن اطلاعات افراد در زمینه ی فواید سبزیجات و میوه جاتی مثل توت معجزه گر و تعداد پیشنهادات عملی افراد برای حذب بیشتر مشتری همچون شیوه ی پخت تارمایلو پلو عنوان کردند
یکی از شرکت کنندگان در پاسخ به سوال خبرنگار ما که پرسیده بودچرا این شغل را انتخاب کردید،گفته بود:من قبلا در آزمون های مختلفی برای استخدامی شرکت کرده بودم ، من جمله استخدامی کله پزی،یکی دو مورد هم شرکت های هرمی،اما حالا که اومدم اینجا احساس می کنم همون جایی بود که در نظام خلقت برای من در نظر گرفته شده بود.سبزی فروشی یک کار لطیف و بسیار زیباست.

اصغر آقا در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت:آراستگی و دارای روابط عمومی بالا از ابتدایی ترین و مهم ترین شرایط این استخدامی است که باتوجه به اهمیت این دو مورد و با در نظر گرفتن موارد دیگر تا سه ماه به صورت آزمایشی همکاری می کنیم بعد از گذراندن این دوره ی گذار آنها را به دوستانمان برای تبلیغ تربچه کله قرمز معرفی می کنیم.
اصغر آقا در پایان ضمن تشکر از همه ی شرکت کنندگان و آرزوی پیروزی در مراحل مختلف زندگی برای کسانی که در آین آزمون پذیرفته نشدند و دست به اعتراض نزدند،روحیه قانع بودن بانوان راتحسین کرد و افزود در راستای این روحیه ی بالا ما دستمزد کمی را هم برای ایشان در نظر گرفتیم.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]