وضعیت آمریکایی ها

۱۲:۵۴ ق.ظ ۱۳۹۷-۰۳-۱۷

واکنشها به گرسنگی و بی خانمانی 43 درصد از آمریکاییها

عین خارج

این آمار هم کار خودشونه، پسر خالم تو واشنگتن پست حروف چینه، میگه90 درصد سهامش دست سپاهی هاست!

نویسنده:

راه راه : به گزارش واشنگتن پست و سی ان ان نزدیک به ۵۱ میلیون خانواده آمریکایی از درآمد کافی برای تامین هزینه مواردی همچون غذا، بهداشت، مراقبت کودک، رفت و آمد و پرداخت قبض تلفن همراه برخوردار نیستند.

بنابر این گزارش ۱۶میلیون و یکصدهزار خانوار آمریکایی زیر خط فقر به سر می‌برند و ۳۴ میلیون و ۷۰۰ هزار خانوار دیگر نیز با محدودیت‌های مالی و استخدام با در آمدی اجباری و مختصر مواجه‌اند که کفاف یک زندگی امروزی را نمی‌دهد. آمار نشان می‌دهد این وضعیت شامل حال ۴۳ درصد از مجموع ۱۱۹ میلیون خانوار آمریکایی است.َ در ادامه واکنش برخی از مردم و چهره ها را نسبت به این خبر می خوانیم.

سالومه ۱۴ساله جلوی آبخوری مدرسه: نخیر من خودم کلی فیلم آمریکایی دیدم، همه شون همیشه کافی و استیک میخورن این خبرا چاخانی بیش نیست.
اژدر خفن بعد از دستگیری : گشنگی مهم نیست داشی، عوضش مثِ نقل و نبات تفنگ مُفَنگ ریخته همه جاش، مجبور نیستن با تیزی و قمه زورگیری کنن.
زیبا کلام بعد از پرش سه گام از روی پرچم آمریکا: این ۴۳ درصد آمریکایی واقعی نیستن آمریکایی های واقعی گشنه نمی¬مونن.
مهناز افشار در حاشیه مراسم ناصر ملک مطیعی: این نشون میده احمد باطبی از رو اجبار و گشنگی دست به وطن فروشی زده، احمد هَپی برث دی مای فرند!
راننده تاکسی که نخواست نامش فاش شود: این آمار هم کار خودشونه، پسر خالم تو واشنگتن پست حروف چینه، میگه۹۰ درصد سهامش دست سپاهی هاست!
رضا صادقی بعد از کنسرتش: این ها همش نتیجه مرگ بر آمریکا گفتنه، وگرنه مو لا درز اقتصاد آمریکا نمیره!

علی کریمی بعد از ترکیب متنی از برنارد شاو،ویکتور هگو و حسین پناهی و انتشار آن به نام کوروش: منم با رضا موافقم.
سینا۳۴ ساله: باور نکنید آقا، این ۴۳ درصد جاسوس های ایران و روسیه هستن که دارن تمارض به نداری میکنن آبروی آمریکا بره وگرنه آمریکا بهشت روی زمینه، محاله توش گشنه پیدا بشه!
مهناز افشار: ببخشید من مجدد برگشتم بگم، دونت ووری، من با کمک همسرم کلی شیرخشک و از اونا! میفرستم که آمریکایی ها دشواری نداشته باشن.
محمد خاکپور: موضوع چیه؟ به منم بگین اظهار نظر دوست دارم!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 11    میانگین: 4.3/5]