چگونه رژیم را چنج کنیم

۲:۳۵ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۴-۱۸

چگونه رژیم چنج کنیم؟

اوزون برون!

در همین حین که داری اشک شوقت رو پاک می کنی میبینی پست گذاشته افطاری دادن به 300 هزار فلسطینی توسط کمیته امداد ایران! همینجاست که پشمات ببخشید اشکات خشک میشه

راه راه: در واقع تیتر این مطلب هیچ ارتباطی با محتوای متن نداره! و فقط و فقط بخاطر پر طمطراق (ما اینیم!) بودن آن آورده شده. حالا شما شاید بگید خب دردت چی بود که از این کلمه استفاده کردی؟ باید عرض کنم که مَثَل، مَثَل جوجه نظام‌چنجی‌های مجازی است. چجور؟ اینجور که وقتی صفحه پروفایل طرف رو باز می کنی می بینی نوشته «راه در جهان یکی است و آن راه راستی» و در همین حین که داری اشک شوقت رو پاک می کنی میبینی پست گذاشته افطاری دادن به ۳۰۰ هزار فلسطینی توسط کمیته امداد ایران! همینجاست که پشمات ببخشید اشکات خشک میشه و دیوار راستی و صداقتت شکاف بر میداره. بنده معتقدم اگر باب اسفنجی هم بود قبل از گذاشتن این پست یک جست و جویی جهت صحت و سقم این مطلب در اینترنت می کرد، ولی امان از نادانی!

اما همونطور که در توضیح اولیه گفتم اصلا نیازی نیست چیزی که نشان میدن همونی باشه که هستن! همین عزیز اگر از جلوی یک فقیر رد شه کمکی که نمی کنه هیچ، دوتا لگدم میندازه که خودت رو جمع کن چهره شهر رو زشت کردی باوو؟!
آخه براندازم براندازای قدیم.

قبلا طرف حداقل دوتا سطل زباله آتیش میزد، پنج تا شیشه می شکوند میرفت پول بازوش رو می خورد. حداقل یکم آبروداری کنید باباجان.

بنده یه پیشنهاد به براندازان عزیز دارم، شما در مرحله بعدی برید مسواک ها رو آتیش بزنید. شاید بپرسید چرا مسواک؟ عرض کنم خدمتتان که تا وقتی کارمندان و کارگران در نهار پیاز خوردن نتونن مسواک بزنند و از بوی بد دهنشون همه فرار کنند و کارای کشور بخوابد. اینجوریاست!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 5    میانگین: 4.6/5]