۹:۳۹ ب.ظ ۱۳۹۶-۱۱-۱۴

صدا و سیما چگونه جلوی سرمایه گذاری خارجی را در ایران می گیرد؟

بازم تو جومونگ؟!

خش چند باره جومونگ، به سرمایه گذار خارجی اینطور القاء می کند که ایرانی ها جنگ طلب و خشن هستند و از طرف دیگر با اون هم رابطه خوبی دارند.

نویسنده:

راه راه: بر همگان واضح و مبرهن است که اگر برجام در جذب سرمایه گذار خارجی و چیزهای دیگر موفقیتی نداشته، همه اش تقصیر صدا و سیما است و حرف جناب عراقچی در این زمینه کاملا درست است. وگرنه خود برجام که توسط امضای کری تضمین شده و تا تاریخ تاریخ است، تاریخ است.
مثلا صدا و سیما با پخش چند باره جومونگ، به سرمایه گذار خارجی اینطور القاء می کند که ایرانی ها جنگ طلب و خشن هستند و از طرف دیگر با اون هم رابطه خوبی دارند. خُب معلوم است سرمایه گذار خارجی جایی که ردپایی از اون باشد، پایش را هم نمی گذارد.

یا مثلاً با پخش مجدد زی زی گولو آسی پاسی دراکوتا تا به تا، سرمایه گذار خارجی پیش خودش فکر می کند مردم ایران آدم هایی خیالاتی و آس و پاس بوده و به جای تکیه بر منطق و معادلات علمی، مدام به دنبال شعبده و جادو – جمبل هستند. چون سرمایه گذار خارجی که نمی داند زی زی گولو واقعاً وجود دارد و فکر می کند همه اش خیالات است. از همین رو ریسک سرمایه گذاری در همچین جایی را نمی پذیرد. به طور کلی، هرچه که هست زیر سر صدا و سیماست!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]