ضمانت نامه بانکی

۱۲:۱۶ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۰-۰۸

دوباره از اول!

در این نوع مضاربه که با امضای کری است، صاحب مال و عامل، خود تیم ایرانی بود. یعنی قراردادی را کری امضا میکند که باید با سرمایه‌ی خودتان بروید سود کسب کنید و آن سود را با نسبت 99 به 1 درصدی با صاحب امضاء – یعنی همان کری - سهیم شوید.

نویسنده:

راه راه: یکی از اجحاف‌های عظیم تاریخ، تیتر یک روزنامه‌ی شرق در تقلیل جایگاه رفیع امضای کری به «تضمین» بود. در سالگرد این حادثه ی دردناک لازم است جایگاه والای این امضا را یادآوری کنیم.

امضای کری مساعده است!

مساعده یا پیش پرداخت کاملا دوطرفه صورت گرفت. به این ترتیب که تیم ایرانی به صورت پیش پرداخت اکسید و پلمپ و تنزل و توقف و بتن انجام وظیفه کرد و کری هم در مقابل، ساعد ظریف را به گرمی در دست فشرد و مساعده کرد. این مساعده –گرفتن ساعد با دست – عزت و منزلت ایران را در جامعه‌ی جهانی افزایش داد.

امضای کری حواله است

ابتدا امضای کری حواله بود. طی این حواله، ابتدا تیم مذاکره کننده‌ی ایرانی «هول» شد و سپس تضمین بودن امضاء را اعلام کرد.

امضای کری مضاربه است

در این نوع مضاربه که با امضای کری است، صاحب مال و عامل، خود تیم ایرانی بود. یعنی قراردادی را کری امضا میکند که باید با سرمایه‌ی خودتان بروید سود کسب کنید و آن سود را با نسبت ۹۹ به ۱ درصدی با صاحب امضاء – یعنی همان کری – سهیم شوید.

امضای کری وام است

این امضاء ضمانت یک وام ویژه است. شرایط این وام به پیش پرداخت اقساط با سود ۹۹ درصد است که در صورت خوش حساب بودن در پرداخت اقساط و دست در دماغ نکردن، در یک دورهی ۱۰ ساله، این پیش پرداخت قسط، ۱۵ سال دیگر هم برای شما تمدید میشود و میتوانید دوباره از اول قسط های آن را پرداخت کنید.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]