مشروب

۹:۳۶ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۱-۲۴

اتحادیه تولید مشروب‌های الکلی فاسد: 

ممنونیم دکتر کاج‌زاده!

تولیدکنندگان خدوم ما به رغم بی‌مهری‌ها و بدمستی‌ها، در کمال وظیفه‌شناسی و صداقت کاری، تمام هم و غم خود را به حال دادن معطوف داشته‌اند.

نویسنده:

راه راه: اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان مشروبات الکلی فاسد در بیانیه‌ای از دکتر کاج‌زاده تقدیرکرد.
در این بیانیه ضمن تکذیب ارتباط فوت چندین نفر در اثر استفاده از مشروبات الکلی فاسد آمده است:
بنا به اظهار عده ای نامعلوم‌الحال علت فوت این افراد مصرف آبشنگولی های ما بوده، درحالی که سال‌هاست تولیدکنندگان خدوم ما به رغم بی‌مهری‌ها و بدمستی‌ها، در کمال وظیفه‌شناسی و صداقت کاری، تمام هم و غم خود را به حال دادن معطوف داشته‌اند.

حقیقت این است که علت فوت این افراد، استرس و فشار عصبی ناشی از ممنوعیت این اقلام است که اصطلاحا موجب سنکوپ کردن مصرف‌کنندگان می شود. این در حالی است که مصرف بی‌دغدغه و بدون ترس این محصولات حتی برای راننده‌ها، مادران باردار، بیماران کبدی، کودکان، شفافیت پوست، رفع کک و مک، نفخ معده و … پیامدهای بسیار قشنگی به دنبال خواهد داشت.»

این اتحادیه آرزو کرده است با پایان بگیر و ببندها و لغو قوانین دست و پا گیر، نه تنها محصولات آنها بدون هر گونه استرس و نگرانی به دست مشتریان داخلی برسد، بلکه زمینه صادرات این محصول به کشورهای دیگر نیز فراهم شود. همچنین قرار است در مراسمی ویژه یک بطری از محصولات این شرکت با درصد مرگ ۹۸، به پاس اقدامات حمایت گرانه دکتر کاج‌زاده به ایشان تقدیم شود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]