وزیر امور خارجه

۸:۴۹ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۹-۱۲

درباره تهدید ملت ایران توسط وزیر خارجه انگلیس

نصف باقیمانده به اضافه یک

عده‎ای از فعالان رسانه‌ای از جمله گربه نره و روباه مکار با حضور در سفارت انگلیس خواستار برگزاری کلاس‌های آموزش خیرخواهی از سوی سفارت فخیمه ملکه بری تا نیای کبیر شدند.

نویسنده:

راه راه: جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس، در دیدار وزیر امور خارجه ایران، تهدید کرد.

وی با یادآوری قحطی سراسری ایران و کشتار ده یازده میلیون ایرانی در خلال جنگ جهانی اول با دسیسه انگلیس یادآوری کرد اگر ایران اقداماتی را که از او می خواهیم انجام ندهد، ممکن است دوباره نصف جمعیت خود را کاملا اتفاقی و بدون برنامه خاصی از سوی کسی از دست بدهد و ما خیرخواه شما هستیم.
در همین رابطه عده‎ای از فعالان رسانه‌ای از جمله گربه نره و روباه مکار با حضور در سفارت انگلیس خواستار برگزاری کلاس‌های آموزش خیرخواهی از سوی سفارت فخیمه ملکه بری تا نیای کبیر شدند.

در همین راستا گفتنی است جمعی دیگر شامل تعدادی از دلسوزان حقوق بشر در ایرانِ ساکن غرب با نوشتن نامه جدیدی ضمن تایید گفته‌های وزیر انگلیس خواستار تحریم بیشتر ایران برای برقرای حقوق بشر در ایران شدند.

آنها در پایان ضمن اظهار امیدواری موفق شدن انگلیس در پروژه احقاق حقوق ایرانیان و تکرار اتفاق سال ۱۲۹۶ تاکید کردند با نصف شدن جمعیت ۸۵ میلیونی ایرانیان هم حقوق بشر با دز بیشتری به نصف باقیمانده می‌رسد و هم نصف باقیمانده دیگر خیال مخالفت با غرب و جلوگیری از پیاده شدن حقوق بشر به سرشان نمی‌زند!

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از