۷:۰۷ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۹-۰۵

درخواست های احتمالی دولت از ق.ق

کات‌نامه

مدعی العموم خواستار احقاق حق ضایع شده ملکه انگلستان در جریان توهین یک عده ای از جوان های نادان در پشت مانتو های «کیپ کالم آیم کوئین» میباشد.

راه راه:

پس از برنامه‌ی تخریب‌های جدید دولت علیه قوه قضائیه، که جا داشت ریاست آن به ریاست سابق بگوید: حاجی چطو به تو گیر ندادن، دولت طی نامه‌ای خواستار انجام وظایف قوه قضائیه و احقاق حقوق برخی از مظلومین شد. مفاد این نامه به شرح زیر میباشد.
۱. شخص قوه قضائیه موظف است در اسرع وقت و بدون ضیق وقت اصغرکله‌گنده، که با سوء استفاده از وِجاهتِ ظاهرِ رانندگان محترم تاکسی و با بهانه ی واهیِ نداشتن پول خرد، اخلال در نظام بانکی و فساد در ارض(ببخشید فی الارض) می‌نموده را دستگیر و به صورت شفاف محاکمه کند! 
۲. قوه قضائیه باید عوض پرداختن به دله‌دزدانی همچون ب.ز و ا.ب پ.ت .ث.ج چ.ح .خ.د ذ.ر … و.ن ه.ی و انسان های مظلومی همچون وحید مظلومین و دختران شریف و چادری مثل دختر وزیر، و دیگر عزیزانی که در بین ما بودند و از ایشان نام برده‌ نشد، به کله گنده ها بپردازد.
۳. اول از همه قوه قضائیه اگر راست میگوید، برود شیطان بزرگ و ترامپ را که کله گنده ی لات ها و اِند خلاف های عالم است را بگیرد. و بایستی او را به جرم خروج از برجام و در راستای منویات ما ملزم به بازگشت به برجام‌ نماید. تا پس از آن رئیس جمهور با خیال راحت به گام‌های جدید هسته‌ای و تضمین امضای کری بازگردد.
۴. قوه قضائیه باید بدون‌ اتلاف وقت ملکه ی انگلستان را ملزم به ماندن در برجام و ایضا اتحادیه اروپا کرده‌ و در اسرع وقت با فرستادن شخص روح اله زم از اتحادیه اروپا درخواست یک عدد نسخه‌ی اورجینال و بدون سانسور سند ۲۰۳۰ کند . همچنین دولت به عنوان شاکی مدعی العموم خواستار احقاق حق ضایع شده ملکه انگلستان در جریان توهین یک عده ای از جوان های نادان در پشت مانتو های «کیپ کالم آیم کوئین» میباشد.
۵. سخنگوی قوه قضائیه حق ندارد با سوء استفاده از رسانه ی ملی علیه افراد پاک دامن، پاک‌دست، مؤمن، وظیفه‌شناس، وطن‌پرست، آن ذخائر نظام، آن مجللین عظام، آن دلاوران هُمام، نظیر حسین فریدون، آن هم به اتهامات واهی، هجمه وارد کند. ما مردم شهید پرور ایران هم در همین‌جا برائت و انزجار خود را از این ناتوی فرهنگی علیه ریاست محترم جمهور اعلام مینماییم. 
۶. قوه قضائیه باید جهت محکم‌کاری بیشتر، تمام افراد با شماره کفش ۴۳ بزرگ‌پا به بالا را نیز به اتهام کله گنده بودن دستگیر کند. تمام

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 17    میانگین: 3.8/5]