ایوانکا

۸:۱۱ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۴-۳۰

گور بابای ایوانکا

به خدمتکار گفت بیاید و بقیه امکانات توییتر را یادم بدهد. فهمیدم ایوانکا سر کارم گذاشته، به جای لایک کردن بلاک کردن را یادم داده. گور بابایش

راه راه: یکشمبه ۷فوریه

صبح وقتی دوش آب را باز کردم، آب روی سرم ریخت. خیلی برایم جالب بود. بچه ها درباره دادگاه فدرال و احضاریه اش دستم می انداختند.
دیروز احضاریه آمده بود که بیش تر از فالوور هایتان در توییتر، بلاک کرده‌اید و این موضوع به سرور های توییتر و کد نویسی هایش ضربه می‌زند. من فقط لایک کردن و بلاک کردن را در توییتر بلدم، برای همین وکیلم را صدا کردم آمد. بعد از خوردن یک موز گفت که پیگیر کارم می شود، کله بابایش. امروز بچه‌ها می گفتند مگر دادگاه فدرال از پس من بر بیاید. من می خندیدم و سرخ می شدم، چون بچه ها نمیدانند چقدر از مادرشان حساب می برم.

سه شمبه ۹ فوریه

صبح موبایلم را از شارژ کشیدم. جالب بود که دیگر شارژ نمی شد. دیروز وکیل به همراه یک نفر از دادگاه فدرال آمده بود. آن شخص هی دکمه ولوم پایین و پاور موبایلم را می‌گرفت. هرچه می گفتم حریم شخصی گفته اند بابا، گوش نمی کرد. ترسیدم که دکمه ها خراب شوند، با این وضع دلار و قیمت‌ها که نمی‌شود موبایل خرید. وکیل موقع رفتن، پوست موز را در بشقاب گذاشت و گفت حواسش به پرونده هست. من هم باید حواسم به توییترم باشد. دیشب بعد از جر و بحث با یکی از دختران هوادار در توییتر، او را لایک کردم تا از دلش در بیاورم. فکر‌کنم اگر انسان از دل هوادارش دربیاورد خوب است.

 
پنجشنبه ۱۱ فوریه

دیروز که وکیل آمده بود، بعد از خوردن موز به من گفت که کار ها سخت پیش می رود. ولی امروز آمد و حکم دادگاه را تحویلم داد: دیگر نباید کاربران را در توییتر بلاک کنم. من از شنیدن نام بلاک تعجب کردم. ایوانکا فقط دوکار را به من یاد داده بود: توییت زدن و لایک کردن. این را به وکیل گفتم. پوزخندی زد و گفت درخواست تجدید نظر می کند. وقتی داشت می‌رفت بیرون و موز را در کیفش می گذاشت، موز هم داشت توی کیفش می رفت. از حرکتش خوشم‌ آمد. شنیدم که به خدمتکار گفت بیاید و بقیه امکانات توییتر را یادم بدهد. فهمیدم ایوانکا سر کارم گذاشته، به جای لایک کردن بلاک کردن را یادم داده. گور بابایش. ترامپ نیستم اگر برایش اخم نکنم.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 5    میانگین: 4/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.5/5]