۱۱:۵۵ ق.ظ ۱۳۹۷-۱۱-۳۰

درباره جزییات اجلاس ورشو

فعال

وی با اعلام این که کریسمس 2020 منظورم بوده و رسانه ها با تقطیع، ترکیب، همگام‌سازی و فوتوشاپ از قول من گفته اند ایران کریسمس سال 2019 را نمی بیند، اذعان داشت ایران کریسمس 2020 را نمی بیند.

نویسنده:

راه راه: با حضور جمعی از فعالان ترور از اقصی‌نقاط جهان از جمله آمریکا در ورشو لهستان اجلاسی جهت بررسی ساز و کارهای نوین در این زمینه برگزار شد.

این اجلاس که برای هم اندیشی و بررسی راهکارهای پیاده‌سازی حقوق بشر برای مردم ایران انجام گرفت با پیشنهادهای سازنده ای همراه بود.
مریم رجوی از فعالان در این زمینه با حضور در این اجلاس با اظهار خوشحالی از برگزاری همچین اجلاس هایی و تاثیرات مناسب آن در بهبود آزادی مردم گفت: ظاهر ترور خشن هست، اما دنیایی که در آن ترور نباشد دنیا نیست. وی در ادامه اظهار امیدواری کرد روزی برسد که تمام مردم ایران با آغوش باز ترور و تروریست را بپذیرند.

مایک پمپئو با تایید سخنان مریم رجوی گفت، به طور کلی ترور به دو دسته ترور خوب و ترور بد دسته بندی می شود. وی از ترور کنندگان خوب و خانم رجوی تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه بنیامین نتانیاهو با تشکر از مریم رجوی و همه شرکت کنندگان مرتبط و دیگر حضار دعوت شده به مراسم از این که این همه فعالان حقوق بشر در یک جا جمع شده اند تشکر کرد. وی در ادامه با انتقاد از وضعیت حقوق بشر در ایران از فعالیت های حقوق بشری عربستان در یمن، سوریه، بحرین و دیگر نقاط دنیا تشکر کرد.

پس نتانیاهو نوبت به سخنرانی جان بولتون رسید. وی با اعلام این که کریسمس ۲۰۲۰ منظورم بوده و رسانه ها با تقطیع، ترکیب، همگام‌سازی و فوتوشاپ از قول من گفته اند ایران کریسمس سال ۲۰۱۹ را نمی بیند، اذعان داشت ایران کریسمس ۲۰۲۰ را نمی بیند. وی در ادامه تاکید کرد این دفعه دیگر جدی جدی نمی بیند. حالا می بینید.
در پایان این مراسم ترکی فیصل ضمن تشکر از همه مدعوین و به خصوص فعالان مجازی در توییتر و بقیه شبکه جات مجازی، از مریم رجوی و فعالیت های حقوق بشری وی بیشتر تشکر کرد. وی در پایان از همه حضار خواست جهت صرف شام و دریافت هدیه ناقابل که تعبیه شده است تشریف بیاورند و اتوبوس درب محل پارک می باشد!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 5    میانگین: 4.6/5]