ماجرای آشنایی من با دونالد کوچولو

لک لکی در کار هست یا نیست؟

خیلی آروم بهم لبخند زد و گفت: لطفاً برام یه فیل بکش. من که زیاد نقاشی بلد نبودم همون نقاشی بچگیمو نشونش دادم. یهو گفت: "مرتیکه ی خاورمیانه ای! این که یه بشقاب پرنده است. بهت گفتم برام یه فیل بکش"

ريس دولت تعطيلات را به کجا برود؟

گوآنژو یا پاتایا؟ مسئله اینست!

راستش الان که فکرش رو می‏کنم به خاطر امور اجرایی در این دوره‌ی حساس، بهتره که با یک سفر داخلی سر و تهش رو هم بیارم. صبح یکی رو بفرست ترمینال واسه شیراز يا اصفهان بلیط دوسره بگیره

شرحی بر ضرب المثل های دیگر کشورها

دروغگوها پاهای کوتاهی دارند!

اون از پرچممان که از رویش کپی کردید و به خیال خودتان برداشتید خلاقیت به خرج دادید و عمودیش کردید، اینم از ضرب المثلهایمان! دروغگو دروغگو است دیگر. حالا چه پای کوتاه داشته باشد چه حافظه ی کوتاه! در هر صورت چیزی از ارزشهای ما کم نمی شود.

از محتوای سند ۲۰۳۰ تا چهارشنبه های سفید

نامه سرگشاده چارلی چاپلین به دخترش

جرالدین! دخترم! تابستان نزدیک است و باید از اوقات فراغتت به نحو احسن بهره ببری. چکی سفید امضا برایت فرستاده ام. به نماینده ی خود دستور داده ام فقط وجه کلاس منجوق دوزی و ملیله دوزی٬ حالا فوق فوقش کلاس زبان و ایروبیک و اینجور قرتی بازیهایت را بی چون و چرا بپردازد.

ژانرهای مختلف خواب

سیاه سفید یا رنگی؟

خواب سلبریتی ها: جزء لذت بخش ترین خواب‌هایی است که یک انسان می تواند در طول زندگیش ببیند. هنرپیشه ها، کارگردانهای سینما، فوتبالیست ها از جمله سلبریتی های تیتر پرکنی هستند که ممکن است شما در خوابتان با آنها ملاقات کنید.

عنوان