۱۲:۳۹ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۵-۳۰

اُپن مایند در برابر افزایش قیمت دلار

فکرتان را چِنج کنید

اجازه نداده‌ایم استاد ارجمند جناب مشایخی از ایران برود. جلوی درست کردن دیوار در خیابان‌ها را گرفتیم. اجازه برگزاری کنسرت را داده‌ایم و کارهای زیاد دیگر که تایم برای گفتن نیست.

راه راه : پس از افزایش قیمت دلار در هفته های اخیر جناب آقای هنرمند سلبریتی زاده اصل اظهاراتی کارشناسانه در این مورد بیان کردند. ایشان فرمودند:

در شگفتم! که چرا عده‌ای در برابر امر خطیر فهمیدن مقاومت می‌ورزند! و نمی‌خواهند بفهمند! که دلار برای پایین و بالا و بالاتر رفتن است. و همین خصوصیت پِرفکت و جذاب آن است که هواداران زیادی از هر قشری دارد، که حاضر هستند برای به دست آوردن آن هر کاری انجام دهند.

حالا این وسط ممکن است قیمت بسیاری از اقلام بالا برود و مردم نتواند از پس هزینه‌های زندگی بر بیایند و سفرهایشان روز به روز کوچکتر شود که این یک امری کاملا نَچرال و طبیعی است.

با این حال می‌توان از آن به عنوان یک پُوعن مثبت یاد کرد، زیرا این امکان را به مردم می‌دهد که علاوه بر اینکه از چاقی که هزاران بیماری به همراه دارد دور می شوند و از اندامی زیبا بهره‌مند می شوند،

با خرید کمتر زباله کمتر و یا عدم خرید، زباله‌ای تولید نمی‌کنند که این خود اقدامی بسیار مهم در کاهش آلودگی کلان شهرها به حساب می آید.
برخی افراد که مثلا خود را دغدغه‌مند می‌دانند، به جای پرداختن به موضوعات مهم‌تر به این مسائل اِسمال می پردازند.
بجز این شوک نچرال، کارهای زیادی هم ما که انجام داده ایم جای تشکر دارد.

مثلا: اجازه نداده‌ایم استاد ارجمند جناب مشایخی از ایران برود. جلوی درست کردن دیوار در خیابان‌ها را گرفتیم. اجازه برگزاری کنسرت را داده‌ایم و کارهای زیاد دیگر که تایم برای گفتن نیست. و در پایان امیدوارم ملت با چِنج کردن فکرها یشان، ویوشان را نسبت مسائل اورجینال کشور درست کنند.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 3    میانگین: 4.3/5]