چشمان تیزبین اوباما هیچ تقلبی را برنمیتابد. باور ندارید؟
در جست و جویِ هَک

راه راه: بعد از حرکت هوشمندانه ی باراک اوباما در اعلامِ احتمال هک شدگیِ سیستمهای این کشور توسط روسیه در زمان انتخابات، و اعلام بازنگری تمام انتخاباتهای برگزار شده از سال ۲۰۰۸، اسناد و مدارک جدیدی کشف، ثبت، ضبط و غیره شده است. در این میان، طرفداران حزب دموکرات، هوشمندانه بودن کار اوباما را به دموکرات بودن اون نسبت داده و گفتند: “کی از همه هوشمندتره؟ من، من، من، من”

روز گذشته نیز یکی دیگر از مدارک کشف شده از هک شدن سیستمهای این کشور در انتخاباتهای گذشته در سایت ویکی لیکس منتشر شد که البته کارشناسان اذعان کردند که این مدرک، ویژگی بارز اوباما (هوشمندانه بودن) را تحت الشعاع قرار میدهد. این مدرک صوتی که توسط یکی از میکروفونهای روسیِ جاساز شده (چون معلوم نشد میکروفون توسط چه کسانی کار گذاشته شده پس حتماً روسی است.) در دفتر کار باراک اوباما ضبط شده، صحبتهای باراک اوباما و جو بایدِن معاونش را ضبط کرده و نشان میدهد که حرف اوباما کاملا درست بوده :

-سلام قربان! عه عه، ببخشید!
+(در حالی که صداهایی عجیب و غریب به گوش میرسد.) سلام و زهرمار.چند بار گفتم در بزن بعد بیا تو. ینی ریاست جمهوری من تموم شد تو اینو یاد نگرفتی.

-شرمنده قربان! با من کاری داشتید؟
+گفتم بیای تحقیق کنی ببینی توی سالهای گذشته تو انتخابات دست بردن یا نه. پاشو تن لشتو جم کن بیا پشت سیستم.

-چشم قربان.
+خب. عه عه. این چی بود روی صفحه کامپیوتر من؟ بچه ها تو سن بلوغن دیگه. خب ببین، این مجموع مدارک سازمان سیا و اف بی آی هستش. ببین از توش چیزی پیدا میکنی؟ به اونور هم یه نگاه بنداز. توی سامانه ی اینترنتی کاربران برای ثبت نتایج آراء انتخاباتیه…

-بگذارید یه نگاه بندازم.
(بعد از گذشت نیم ساعت)
+دِ زود باش دیگه لامصب. من کل روز رو وقت ندارم لعنتی…

-صبر کنید قربان! من که از خودم نمیتونم مدرک هکشدگی تولید کنم. باید ببینم که… (به یکباره با صدای بلند میگوید) قربان یه مورد پیدا کردم. واسه ۳ ژوئنِ …
(اوباما با خوشحالی وسط حرف او میپرد و داد میزند)
+دیدی گفتم لعنتی؟ دیدی گفتم تقلب شده…؟

-اما قربان صبر کنید.
+چیو صبر کنم مردک!؟ باید این خبر رو به همهجا مخابره کنیم تا دوباره هوشمندانه بودن تصمیم منو به همه نشون بدیم.

-آخه تاریخش…
+تاریخش چی؟ مگه مدارک رو از سال ۲۰۰۸ بررسی نکردی؟

-بله اواسط ۲۰۰۸ اما
(باز با عصبانیت فریاد میزند که)
+دیگه ولی و اما نداره احمق. من با این مدرک میتونم ثابت کنم انتخاب این موقشنگِ زرد قناری (دونالد ترامپ) از طریق هک شدن سیستم انتخاب بوده… حالا مقدمات یه کنفرانس مطبوعاتی رو آماده کن تا مدارک رو منتشر کنیم.

-قربان اجازه میدید من حرفمو بزنم؟
+وای خدای من. بنال لعنتی!

– قربان این مدارک برای سوم ژوئن سال ۲۰۰۸ هستش
+خب که چی؟

-این تاریخ براتون معنا و مفهومی نداره؟
+وایسا ببینم…سوم ژوئن…نکنه تولد میشل بوده! نه اون که ۱۷ ژانویه بود. آهان فهمیدم؛ سالروز کتک خوردن من از بابام به دلیل نمره پایین تو درس ریاضی… برو حالشو ببر! بازم بگو حافظم خوب کار نمیکنه…

-ولی قربان!این نبودا…!
+خب بنال ببینم چیه دیگه…

– ۳ ژوئن سال ۲۰۰۸ همون روزیه که شما توی ریاست جمهوری انتخاب شدید…

فایلهای منتشر شده در اینترنت که در حد وسیع بین کاربران صفحات مجازی دست به دست میشوند تا همینجا هستند. در بعضی فایلها آخرین جملهای که ضبط شده، فریاد “اوه شِت” گوش خراشی است که در عمق آن میتوان نوعی از هوشمندانه بودن را دید.
پزشکان ابراز امیدواری کردند که سومین عمل جراحی برای درآوردن کیبورد از حلق مجروح با موفقیت به پایان برسد.

ثبت ديدگاه
عنوان