بررسی مزایای یک شباهت ساده
اصل جنس

شباهت

راه راه: در طول تاریخ کسانی بوده اند که شباهت زیادی به آدمهای معروف دوره خودشان داشته اند. اما به خاطر کمبود امکانات کسی از شباهت آنها خبر نداشته، حتی گاهی وقتها کسی از خود آدم معروف ها هم خبر نداشته است و در نتیجه با آرزوی اینکه کسی بدل صدایشان کند از دنیا رفته اند!

در دوره ما چون کارهای عجیب و غریب و امکانات زیاد شده، جامعه به دو گروه سلبریتی (اصل جنس) و بدل تقسیم بندی شده است. یک عده هم آن وسط به خاطر بیکاری به شغل توجه کردن روی آورده اند و با اینکار این دو دسته را تقویت می کنند.

حالا اینکه فلان بدل چقدر شبیه اصل جنس است به ما مربوط نیست. این هم که اصل جنس از داشتن بدل خوشحال است یا نه هم همینطور. اما بعضی از همان عده کمی که جزو این دو دسته (اصل جنس و بدل) نیستند، خوب به ماجرا نگاه نمی کنند و سعی در تخریب بدل ها دارند. درست است فعلا از این شباهت توان تولید برق را نداریم، ولی استفاده های دیگری که می توانیم از بدل ها داشته باشیم! چند مورد از مزایای این شباهتها را با هم مرور میکنیم:

۱٫ما اگر تخریب را کنار بگذاریم و بدل را در نقشش غرق کنیم، ممکن است اصل جنس دلش به رحم بیاید و درخواست دیدار با او را بدهد. خوب در این شرایط می توانیم همراه بدل یک چمدان پر از سوغاتی برای اصل جنس بفرستیم تا همه با سوغاتی های ما آشنا شوند. اگر خوب این کار را انجام دهیم انتظار جذب سرمایه را داشتن انتظار بی جایی نخواهد بود.

۲٫با پرورش بدل میتوان جلوی سفرهای معذرت خواهانه را هم گرفت و اگر هدف فقط معذرت خواهی باشد با بدل خان میتوان قضیه را رفع و رجوع کرد.

۳٫برنامه های تلویزیونی هم همیشه یک مهمان رزرو با یک سوال ویژه خواهند داشت “از کی متوجه شدی شبیه اصل جنسی؟!”

۴٫این بدل ها حتی میتوانند نقش سپر را برای ما بازی کنند. مثلا وقتی اصل جنس از ما ناراحت شد، طبیعی است اول از همه یاد بدل خان بیفتد و درد دلهایش را خرج او کند.

۵٫اگر ما بیشتر به بدلهایی که زبان نمی دانند توجه کنیم، میتوانیم هنگام رو به رو شدن بدل با اصل جنس، قدرت پانتومیم کشورمان را به دنیا نشان دهیم و از صنعت پانتومیم هم سرمایه جذب کنیم.

۶٫فرض کنید اصل جنسی نگاه چپ به اصل جنس کشور ما انداخت. در این وضعیت بحرانی به جای اینکه برویم در صفحه اش و مستقیما با او درد دل کنیم می توانیم درد دلمان را با بدلش در میان بگذاریم. چون اولا خارجی ها مال درد دل کردن نیستند دوما زبان فارسی نفهمند! اما بدل حداقل با بستن صفحه اش نشان می دهد که به ما توجه دارد. طبیعی است در این شرایط احساس دل خنکی را تجربه خواهیم کرد!

میبینید چقدر ساده نا شکری میکنیم. یک شباهت ساده میتواند کلی برای کشور سودمند باشد. حتما باید نفت تمام شود تا به این مسائل توجه کنیم؟!

يك ديدگاه

  1. ابراهیم کاظمی ۱۳۹۶-۰۴-۰۹ در ۴:۰۰ ب٫ظ- پاسخ دادن

    هرچی میخوندم میگفتم الان دیگه اسم بدل مسی رو میاره، ولی …

ثبت ديدگاه
عنوان