بررسی یک شایعه
رابطه نیسان آبی و اراضی بهشت زهرا!

راه راه: خبرگزاری مهر در خبری اعلام کرد: “با توسعه محدوده بهشت زهرا (س) احداث قبور ۳۸ درصد افزایش داشته، به طریقی که سال ۸۴ این فضا ۴۲۴ هکتار بود و اکنون با۱۶۰ هکتار افزایش در حال حاضر به ۵۸۴ هکتار افزایش یافته است.”

افزایش ۳۸ درصدی قبرهای بهشت زهرا اونم در عرض فقط ۱۰ سال؟ یعنی ما باور کنیم تو ده سال گذشته  مرگ و میر تهرانی ها زیاد شده؟ نه آقا؛ ما که خام این صحنه آرایی ها نمی شیم. ما با اسناد و دلایل محکم قویا این خبر رو رد می کنیم:

-همه می دانیم که خودروهای تولیدی داخل مثل پراید و نیسان آبی از استاندارد و ایمنی بالایی برخوردار هستند و لذا آمار تلفات تصادفات بسیار ناچیز است.

-کیه که ندونه همه مردم غذاهای سالم،خانگی و تازه مصرف می کنند و فست فود و پیتزا و این قرتی بازی ها در خانواده های ایرانی جایگاهی نداره.

-شرایط سلامت روحی و جسمی مردم در وضعیت مطلوبیه.مصرف سیگار و قلیان هم که تقریبا ناچیزه.

-الان دیگه شرایط مثل قدیم نیست که کسی در اثر آلودگی هوا جونش رو از دست بده.الان دیگه مردم فرهنگ ترافیکشون رفته بالا؛دیگه کسی از خودروی تک سرنشین استفاده نمی کنه.

با توجه به این دلایل و اسنادی که شمردیم و دلایل و اسنادی که جا نشد و نشمردیم لذا خبر خبرگزاری مهر رو تکذیب می کنیم و از همین جا به آن خبرگزاری تذکر می دهیم دست از انتشار شایعات بردارد.

ثبت ديدگاه
عنوان