درباره فواید بیشمار مواد مخدر و لزوم استفاده از آن در زندگی
اعتیاد چیست و چراباید معتاد شد؟!

راه راه:
متاسفانه بسیاری از افراد جامعه به دلیل تبلیغات سوء جامعه از کمبود شدید انواع ویتامین های ضروری بدن مانند نیکوتین و مرفین رنج می برید. متاسفانه عده ای ناآگاهانه و از روی جهل و بعضی نیز آگاهانه، جامعه را از نزدیک شدن به این مواد زندگی بخش باز می دارند. براستی آیا این خطرهایی که گفته می شود واقعا در کمین شما معتادان عزیز است؟ شما را به خواندن این مقاله علمی دعوت نموده تا از این دلهره نجات یابید:

تحقیقات مراکز تولید مواد مخدر طبیعی و صنعتی نشان می دهد تقریبا از هر ده نفر ۹٫۳۶ نفر هنگام تولد دچار کمبود ویتامین هایی از جمله نیکوتین و مرفین در بدنشان می باشد. این کمبود ناشی از مصرف کم این مواد در والدین به خصوص مادر نوزاد در زمان حاملگی می باشد. تنها راه حل آن مصرف خودسرانه و بیش از حد این مواد در هنگام جوانی است. البته بعضی افراد به دلیل تربیت بد خانوادگی از این مواد دوری جسته که همین تحقیقات نشان می دهد بیش از ۸۴٫۳ درصد از سکته های قلبی و ۹۸٫۴ درصد از تصادفات در رانندگی و ۷۸٫۳۵ درصد سکته های مغزی به دلیل کمبود همین مواد ضروری در بدن می باشد.

دومین مانع بر سر راه معتاد شدن یک جوان، تبلیغات سوء رسانه های مغرض چه در داخل و چه خارج از کشور می باشد. ازجمله ادعاهای پوچ این دسته این که اعتیاد زندگی معتادان عزیز را به آتش می کشد.یا این که اعتیاد جنگل زندگی را بیابان می کند و سرانجام یک معتاد پس از گرفتار شدن در دام اعتیاد همه اموالش را منقول یا غیر منقول را برای بدست آوردن مواد هزینه می کند، تا جایی که قارون هم اگر معتاد بشود بالاخره اموالش را عوض فرو بردن به زمین، به باد فنا فرا داده و به دله دزدی می پردازد.

.

اما حقیقت چیز دیگری است، که متاسفانه در غبار تهاجمات فرهنگی و شبهات رسانه ای گم می شود. به هر حال شما تا معتاد نشوید از آن آگاه نخواهید شد و نخواهید فهمید که اعتیاد به مواد مخدر به خصوص از نوع آزمایشگاهی آن چنان معتاد را به تکامل می رساند که دامن از هرچه تعلق اغیار است می رهاند. خانه و وسایلش و زن و زندگی و مال و ثروت همه و همه غبار این دنیایی زندگی است که معتاد دامن از این دام دنیایی رهانیده تنها به صعود می اندیشد و صعود!

از دیگر تبلیغات سوء در این زمینه این که گفته می شود اگرچه معمولا اعتیاد با سیگار یا قلیان ساده شروع شده اما کم کم معتاد در دام اعتیاد فرو رفته و کارش به جایی می رسد که همه به او به چشم یک موجود بی ارزش و سربار جامعه می نگرند که اختیاری از خود ندارد و حتی خنده دار تر این که می گویند یک معتاد نمی تواند به راحتی دست از اعتیاد بکشد.

متاسفانه بعضی از معتادان عزیز و گرانقدر نیز براحتی تن به چنین تهمت های سخیف و بی پایه و اساسی می دهند. در این باره گفتنی است افراد مغرض از یک مقدمه درست، یک نتیجه اشتباه می گیرند! فرو رفتن و غرق شدن یک معتاد در اعتیاد به خاطر اثر ذاتی مواد مخدر نیست که حالا اگر فردی معتاد شد به دلیل تأثیر مستقیم مواد مخدر بر روی دستگاه عصبی و نورن های شخص، او دیگر اختیاری از خود ندارد. بلکه معتاد با سیر و سلوک در جهان های دیگر دیگر به راحتی قصد خاکی شدن و آلوده شدن به دنیای کثیف مردمان فریب خورده دنیا را نداشته و دنیا و ما فیها را به اهلش وا می نهد.

ثبت ديدگاه
عنوان