معرفی فیلم
رویای وزیر امور خارجه بزرگ

راه راه:
نام: رویای وزیر امور خارجه ی بزرگ
نام لاتین: The Outingworkvazir Dream
سال پخش: ۲۰۱۶ – ۲۰۱۲
گروه فیلم: سریال تاریخی
پخش: شبکه امید
روزهای پخش: هر روز
ساعت پخش: از صبح تا شب
بازیگران: ظریف دونگ ووک؛ کیم یو عراقچی؛ ایم سئول روحانی؛ تخت سونگ روانچی؛ اون آ باراک؛ دون آ جان

سریال “رویای وزیر امور خارجه ی بزرگ” داستان زندگی “کیم ظریف” یکی از فرماندهان شیلا را روایت می کند که موفق می شود با کمک دوستان خود بر تحریم های ظالمانه ی امپراطوری تانگ غلبه کرده و بعد از ظهر طلایی شیلا معروف به ” افتربرجام ” را رغم بزند.

“کیم ظریف” که در خانواده ی ثروتمندی به دنیا آمده است در سال ۵۵ برای ادامه تحصیل به امپراطوری تانگ می رود. اما امپراطوری تانگ نمیداند که چه ماری را در آستین می پرود و بعدها از او شکست های سختی را متحمل می شود. کیم ظریف در دوران کودکی با “جانگ عراقچی” که یکی از فرماندهان شیلا است آشنا شده و همین آشنایی زمینه ی دوستی آنها را رقم می زند.

در سال ۸۴ که “کینگ محمود”، “کینگ بهرمانی” را در یک جنگ نابرابر شکست می دهد، کیم ظریف به نوعی از قدرت فاصله می گیرد. شیلا با امپراطوری گایا که قبایلی چادر نشین است، همسایه است و مشکلات فراوانی هم با آن امپراطوری دارد. در طرف دیگر امپراطوری تانگ قرار دارد که به مردم شیلا نگاهی از بالا دارد. علاوه بر آن مردم به خاطر ستم های کینگ محمود در فقر و گرسنگی به سر می برند. کینگ محمود به مردم یارانه داده و با صدور کارت یونجه، مقدار یونجه خوردن اسب های مردم را شمارش می کند. در زمان او آسمان ها بخیل شده و برادر به برادرش رحم نمی کند. امپراطوری تانگ هم به سهولت منابع شیلا را غارت می کند.

.img_20161205_212250
اما انتظارها به سر آمده و در سال ۹۲ “کینگ حسن” با حمایت های “کینگ بهرمانی” به قدرت می رسد. کینگ حسن پس از به قدرت رسیدن،کیم ظریف را به عنوان فرمانده انتخاب می کند.
کیم ظریف سعی دارد تا با سیاست و روابط دیپلماتیک علاوه بر کنترل اختلافات داخلی بر امپراطوری تانگ هم غلبه کند. سیاست و کاردانی او سبب می شود تا همه ی کشورهای همسایه از او حساب برده و با ملاطفت برخورد کنند. مثلا امپراطوری گایا که در زمان کینگ محمود تعداد زیادی از مردم شیلا را قتل عام کرده بود، با یک تَشَر و تذکر کیم ظریف بالاخره اجساد کشته شدگان را تحویل شیلا داد.

کیم ظریف بعد از سرکوب کردن گایا وارد یک دوره مذاکرات نفس گیر با امپراطوری تانگ می شود. امپراطوری تانگ خواهان متوقف شدن برنامه های علمی و نظامی شیلا است اما کیم ظریف بدون دادن کوچکترین امتیازی، آن ها را مطیع خود می کند. در همین لابه لا شخصی به نام “دون آ جان” که شخصی نیمه دیوانه است در تانگ با یک کودتا به قدرت می رسد. وی دوباره همه ی راه های تجاری با شیلا را می بندد. اما کیم ظریف که حالا برای مردم شیلا یک پیامبر و منجی است اعلام می کند که دون آ جان توانایی اجرایی ندارد. دون آ جان هم نیروهای خود را تجهیز کرده و نبرد شیلا و تانگ در حال شکل گیری است.

به نظر شما کیم ظریف چه می کند؟

برچسب ها: دانلود کیم ظریف – نبرد کیم ظریف با دون آ جان – کینگ محمود – آپلود کینگ محمود – کینگ حسن – تَشَر کیم ظریف به گایا – نبرد شیلا و تانگ

ثبت ديدگاه
عنوان