18توصیه کلیدی به کلیدی ترین کاندیدای ریاست جمهوری برای پیروزی در انتخابات
توصیه های کلیدی

راه راه:۱)رونمایی از کلید حل مشکلات: برای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری باز هم کلیدی را(ترجیحا طلایی رنگ) به مردم نشان داده و اعلام دارید کلید حل مشکلات نزد ما است و بس. در صورتی که کسی از شما پرسید این وعده را که چهار سال قبل هم داده بودید با قاطعیت تکذیب نمایید و بگویید من کی گفتم!

۲) تبلیغات خودجوش: عکس تمام رخ خود را با کلید خود به روزنامه هایی که دراین چهار سال حسابی نمک گیرشان کرده اید داده تا با تیراژ وسیع بین شهروندان پخش کنند. به خصوص روزنامه های آرمانی و قابل اعتماد. البته اگه وابسته به شرق و یا غیر آن هم باشند که چه بهتر.

۳)یادآوری: وعده های قبلی را بلند تکرار کنید!

۴) امید دادن به جامعه: وعده های جدید را بلند تر از وعده های قبلی تکرار کنید!

۵) مقصر اصلی: همه چیز تقصیر دولت قبلی است حتی اگر دولت قبلی شما باشید دوست عزیز!

۶)استفاده از تکنیک جعبه لایتنر: وعده های بزرگ را در مدت زمان کوچک تکرار کنید!

۷) استفاده حداکثری از فرصت برای جذب: هر وعده ای که به نظرتان رسید در رأی آوردن تاثیر دارد فروگذار نکنید! فرصت برای انکار آن چهار سال هست!

۸) دشمن واقعی: تمامی کاندیدهای دیگر در مرتبه اول دشمن خدا و سپس شما هستند از هیچ ضربه ای فروگذار نکنید، ثواب هم دارد!

۹) روش استفاده از ضربه گیر: مراقب کاندیداهای ظاهرا پوششی باشید و هر چه دارید برای او فاش نکنید! ممکن است در آخرین لحظه شما را دور بزنند!

۱۰)آخرین حرکت: آخرین ضربه را به کاندید ضربه گیر خود بزنید! کاندید ضربه گیر برای گرفتن حملات شما طراحی شده، نگران از بین رفتنش نباشید!

۱۱) پوشش موقعیت های نزدیک: به هیچ کس غیر از خودتان اعتماد نکنید! حتی افرادی که با برادر شما بده بستان داشته و دارند!

۱۲)شیوه درست آمار دادن: از دادن آمارهایی که از منابع رسمی استعلام می شود خوداری کنید!

۱۳) شیوه برخورد با آمار نامطلوب: آمارهایی که به نفع شما نیست تکذیب کنید حتی اگر دولت خود شما داده باشد!

۱۴) اعتماد به نفس: در هر صورت پیروز قطعی انتخابات با آرای بالا شما هستید پس شادی خود را از همین الان ابرازکنید!

۱۵)آخرین حربه و امید به لطف خدا:هر چه از دستتان بر می آید در کوبیدن حریف فروگذار نکنید، توبه و
بخشش خدا فراتر از اعمال شماست!

۱۶)افتتاح خرکی: هر چه می توانید افتتاح کنید. هر بنایی که قابلیت افتتاح شدن دارد را اگرچه تا به حال دو بار هم افتتاح کرده باشید بازهم افتتاح کنید. از قدیم هم گفته اند تا سه نشود بازی نمی شود!

۱۷) دعوت از مسئولان خارجی: به هر شیوه ای که امکان پذیر است مسئولان خارجی را در این موقعیت زمانی به کشور بکشانید و یکی دو قرارداد تجاری ده بیست ساله هم با آنها ببندید. این کار در رأی آوری بیشتر سودمند است اگرنه هم یکی دو تا از فعالان اقتصادی به سود بادآورده ای می رسند!

۱۸) استفاده از مداد نرم و پاکن به جای خودکار در روز رأی گیری: حتما در روز رأی گیری از مداد نرم به جای خودکار استفاده کنید چرا که ممکن است در لحاظ آخر نخواهید به خودتان رأی بدهید و در این صورت یک رأی به آرای باطله اضافه خواهد شد!

ثبت ديدگاه
عنوان