گزارش یک موجود فضایی از چهارشنبه سوری
حذر از زمین!

از: زی‌با خلاء، مامور سرویس امنیتی بخش مبارزه با قوای غریبه
به: نوستراپوستراچوسترا، فرمانروای کهکشان راه شیری‌شکلاتی
موضوع ماموریت: کسب اطلاعات بیشتر برای حمله به زمین
محل ماموریت: بخشی از کره زمین (ایران)

فرمانروای محترم کهکشان راه شیری‌شکلاتی
جناب آقای نوستراپوستراچوسترا
سلام علیکم

به دنبال ماموریت محوله از سوی حضرتعالی مبنی بر بررسی شرایط داخلی کره مرموز زمین و کسب اطلاعاتی از این کره جهت حملات همه‌جانبه در روزهای آتی، یافته‌های ذیل تقدیم می‌گردد:

بخشی از مردم کره زمین در منطقه‌ای به نام ایران، در روزی موسوم به چهارشنبه‌سوری، اقدام به برگزاری مانور جنگی می‌کنند.
این مانور نظامی همه‌جانبه که در روز چهارشنبه آخر سال و در آستانه تحویل سال نو برگزار می‌شود، از جهات مختلفی به شدت قابل تامل است.

مردمی که در این مانور شرکت می‌کنند، موسوم به “عاریایی”ها از نوادگان کوروش کبیر هستند که در این شب رعب‌انگیز دست به اجرای انواع و اقسام حرکات و فنون نظامی فوق پیشرفته می‌زنند. عده‌ای از این مردم عادی ضمن برپا کردن آتش، اقدام به پرش از روی آن نموده و در مواقعی جهت آشنایی کامل و درک دقیق حس سوختگی، با سر داخل آن می‌پرند.

بخش دیگری که نسبت به گروه اول دارای تحربه و عرق بالاتری هستند، در این شب اقدام به تهیه مواد منفجره از نوع تی‌ان‌تی نموده و با آن دست به ابتکارات فراوانی می‌زنند، از قبیل انداختن آن در جیب یا داخل خودرو رهگذران، قرار دادن آن داخل قوطی کبریت یا کنسرو تن ماهی، انداختن آن داخل جوی آب، گرفتن آن در دست، له کردن سیگارت روشن با پا و … .

اما گروه پیشرفته‌تر حاضر در مانور، گروهی هستند که اقدام به ساخت این مواد منفجره بسیار خطرناک در محیطی کاملا خانگی می‌کنند. این گروه که بعد از ترک محل مانور توسط دو گروه اول وارد میدان می‌شوند و تا پاسی از شب به مانور می‌پردازند، توانایی فوق‌العاده‌ ذهنی خود را در راه دفاع از وطن صرف نموده و با وجود خطرات ناشی از ساخت بمب در خانه، برای روز واقعه احتمالی، دست به هر کاری می‌زنند.

گفتنی است کار این گروه که مکمل دوگروه قبلی است، به این زودی پایان نمی‌پذیرد و نهایاتا افراد به صورت تن به تن با پرتاب نارنجک و مواد منفجره خطرناکی مثل اکلیل‌سرنج به سر و صورت هم، و با از پای در آوردن تعداد قابل توجهی از همرزمان، به پایان می‌رسد.
همانطور که مشاهده شد، این مانور بدون حضور دشمن، دارای بیشترین و مهیب‌ترین انفجارات و حتی تلفات جانی و مالی است. قدرت مردم به حدی است که برای دفاع از کره زمین، به هیچ قوای نظامی دیگری نیاز ندارند و خود به تنهایی توانایی ساخت و آزمایش انواع و اقسام بمب را دارا می‌باشند.

در پایان از فرمانده محترم درخواست تجدیدنظر در تصمیم حمله به زمین را خواستارم و ایشان را از عواقب خطرناک اذیت کردن این ملت مخصوصا نژاد عاریایی، بر حذر می‌دارم.
دوستدار شما، زی‌با خلاء

ثبت ديدگاه
عنوان