کاندیداشو 9/ بررسی احترام ویژه یکی از نامزد‌ها به نامزد رقیب از منظر جامعه شناختی معکوس
احترام ویژه

طی مناظره‌ای که میان نامزدهای ریاست جمهوری برگزار گردید، یکی از نامزدها برای نامزد رقیب خود احترام بسیار ویژه‌ای قائل شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر مستقر در سالن چهارصد متری با ارتفاع هشت متر مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری، یکی از نامزدها برای نامزد رقیب خود احترام بسیار ویژه‌ای قائل شد که تحسین جامعه‌شناسان و اساتید اخلاق را برانگیخت.
نامزد مورد نظر که در دولت قبل هیچ اختیاری از خود نداشت و با تمامی اقدامات دولت قبل مخالف بود و اگر نبود هم‌اکنون دلار در محدوده قیمتی دویست هزار تومان بود و در نهایت هم به صورت ناجوانمردانه از سمت خود عزل شد در پاسخ به سوالات دیگر رقبای خود بیان کرد: من برای تمامی رقبای خود احترام ویژه‌ای قائل هستم و حس می‌کنم در کنار آن‌ها املت برای من طعم جوجه کباب را دارد ولی به هیچ کدام از ادعاهای مطرح شده ازسوی آن‌ها پاسخ نمی‌دهم زیرا تمامی آنها نامزد پوششی هستند و فقط به سؤال یکی از آنان پاسخ می‌دهم حتی اگر بیست و نه بار اسم بنده را بر زبان بیاورند.
وی در ادامه گفت: ولی در خصوص نامزد اصلی که در پوشش قرار گرفته باید عرض کنم که برای ایشان احترام بسیار ویژه‌تری قائل هستم و از صمیم قلب ایشان را دوست دارم و حتی بدون ایشان شیشلیک هم برای من طعم ذقنبود دارد و حتی از فرط علاقه به ایشان بعضی شب‌ها در خواب هم ایشان را می‌بینیم که با یک لباس سفید در یک باغ بزرگ کنار من نشسته و دارد به من نارنگی و گوجه سبز می‌دهد. بس که ایشان را دوست دارم. ولی باید خدمت آن نامزد محترم عرض کنم که با این که شما در قلب من جای دارید و کم مانده از عشق شما سر به بیابان بگذارم ولی شما را مسبب تمام بدبختی‌ها و فلاکت‌های نه فقط ایران بلکه تمام دنیا می‌دانم و باید عرض کنم که شما مقصر تمام بدبختی‌های روی کره زمین هستید و اگر ما نبودیم که مردم را از دست شما نجات بدهیم و در دوره قبل رأی می‌آوردید الان دلار به قیمت پنج هزار تومان رسیده بود. البته دلار بیست و پنج هزار تومانی ما بسیار از دلار پنج هزار تومانی شما ارزان تر است ولی چون شما از علم اقتصاد چیزی متوجه نمی‌شوید درک این مسئله برای شما سخت است. (در همین لحظه نامزد بغلی گفت: آخه شش کلاس بیشتر سواد نداره).
نامزد فوق‌الاشاره ادامه داد: نامزد رقیب محترم و ای عشق ازلی و ابدی من، باید عرض کنم که من حتی در کشتار مردم اتیوپی به دست قبایل گالاپاگوس هم شما را مقصر می‌دانم ولی به سبب علاقه وافری که به شما دارم از این بحث صرف‌نظر می‌کنم. حتی اخباری دارم که نسل گارسولک‌ها هم به دست با کفایت شما منقرض شده ولی به خودم اجازه نمی‌دهم که این مطلب را باور کنم چون خیلی شما را دوست دارم.
وی در پایان خاطرنشان کرد که: مردم عزیز ایران، شما دیدید که نامزدهای پوششی چگونه مرا آماج تهمت ها و دروغ‌های خود قرار دادند و بیست و نه بار به منی که در دولت قبل هیچ اختیاری نداشتم اتهام وارد کردند. پس بیایید و هر کدامتان به ده نفر بگویید به من رای بدهند تا رییس‌جمهور شما بشوم و دلار را در همین قیمت بیست و پنج هزار تومان نگه دارم و نگذارید که اینها بیایند و با آمدنشان دلار بشود پنج هزار تومان و شما بدبخت بشوید.
در آخر نیز وی در حالی که دست خود را روی سینه خود گذاشته بود و برای نامزد رقیب خود علامت قلب درست کرده بود و در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود برای نامزد رقیب خود بوس فرستاد.
پایان خبر./

 

ثبت ديدگاه