فینال مسابقه استندکاپ
استندکاپ در ایستگاه آخر

مرحله نهایی جشنواره استعدادیابی و مسابقه استندآپ کمدی «استندکاپ» در حاشیه چهاردهمین جشنواره عمار برگزار می‌شود.

مرحله نهایی جشنواره بزرگ استعدادیابی و مسابقه استندآپ کمدی به نام «استندکاپ» که به همت باشگاه طنز انقلاب اسلامی از اوایل پاییز آغاز شده بود، همزمان با چهاردهمین جشنواره عمار و در سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

داوری بخش نهایی این مسابقه که در آن شرکت کنندگان باید به صورت حضوری اجراهای خود را به نمایش بگذارند، برعهده محمدرضا شهبازی، مجری و نویسنده برنامه تلویزیونی پاورقی و سیدخندان، محمدامین میمندیان، استندآپ کمدین، مجری و نویسنده برنامه تلویزیونی پاورقی و ناصر جوادی نویسنده استندآپ کمدی و نویسنده برنامه تلویزیونی دی‌بی‌سی خواهد بود.

شرکت کنندگانی که توانسته‌اند جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آورند محمدرضا گائینی، علی اصغر موذنی، محمدرضا سعادتی، سیدمحسن هاشمی و یدالله نجاتی هستند که ۲۴ دی ماه از ساعت ۱۴ در سینما فلسطین باهم به رقابت خواهند پرداخت.

در پایان به نفرات برگزیده تقدیرنامه، لوح زرین جشنواره و هدیه نقدی تقدیم خواهد شد و برگزیدگان هر مرحله از جشنواره از حمایت همه‌جانبه باشگاه طنز انقلاب اسلامی برای تولید محتوا بهره‌مند می‌شوند.

گفتنی است که بعد از انتشار فراخوان این جشنواره و ثبت نام اولیه، افراد برگزیده برای رسیدن به مرحله نهایی در چند مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند و با رأی داوران جشنواره، درنهایت این پنج نفر برای رقابت نهایی انتخاب شدند.

ثبت ديدگاه
عنوان