۹:۲۵ ق.ظ ۱۳۹۸-۰۲-۰۷

سه روش مطمئن برای خودکشی

بِکومبا

نام مبدع این روش را نمی‌بریم چون تبلیغ می‌شود و حاضر نشد اسپانسرمان بشود.

نویسنده:

راه راه: اخیرا سه روش مطمئن برای خودکشی کشف و اجرا شده است.
این روش‌ها برای کسانی که در جذب فالوئر، لایک‌گیری و دریافت کامنت موفق نبودند و تصمیم به ترک موقتی دنیای فانی و مجازی دارند و علاوه بر آن می‌خواهند فالوئرهای پیج‌شان را یک تکان قابل توجهی بدهند و اقلاً با مردن‌شان اذهان را مشغول کنند جالب توجه خواهد بود. روش‌ها به شرح زیر است:

روش اول: کتک زدن خود با دمپایی ابری خیس
این روش با نام ” بِکومبا ” مخفف: بزن تا کبود و معروف بشی آفرین! توسط یک جوان خوش ذوق که پدری هاوایی‌ای و مادری ایرانی دارد ابداع شد. در این روش فرد باید با جسمی دردناک که اگر دمپایی ابری خیس باشد بهتر است، به صورت لایو و عمومی اقدام به کتک زدن خود به قصد کشت کند تا از حال برود. اگر طاقت این حجم درد را ندارد می‌تواند قبل از آن یک ورق قرص خواب بخورد تا بعد از ده، دوازده ضربه بیهوش شود.

روش دوم:‌ عمل جراحی مدرن
نوعی عمل جراحی عجیب است که هیچ جنبه زیبایی ندارد. حتی از آفساید در آمدن تیغه بینی! نام مبدع این روش را نمی‌بریم چون تبلیغ می‌شود و حاضر نشد اسپانسرمان بشود.
این عمل با شعار: ” بُکش و زشت‌ترم کن ” با هدف حذف زیبایی صورت و تبدیل مدل گوش انسانی به گوش الاغ، دهان به پوزه، بینی به خرطوم و … صورت می‌گیرد. در این روش افراد اگر از زیر تیغ‌جراحی زنده بیرون آمدند، می‌توانند تصاویر و کلیپ‌های خود را با چهره کریه و جدیدشان در فضای مجازی منتشر کنند تا علاوه بر بالارفتن ویوی پیج‌شان، خلق‌الله روزی هزاران بار بیش از پیش خدا را برای نعمت عقلی که به آن‌ها عطا شده شاکر باشند.

روش سوم: خویش‌انداز
روش سوم خودکشی مبدعان زیادی دارد و در یک سال اخیر فقط ۸۶۵۳ نفر از آن استفاده نکرده‌اند! مبدعان این روش را «سلفی بگیر» خطاب می‌کنند و شیوه‌ی اجرای آن این است که با یک رفیق ناباب غلط‌های ناباب انجام داده و درجا سلفی گرفته و استوری می‌کنید از استفاده از مگس‌کش به جای کفگیر گرفته تا آویزان شدن از خشتک برج آزادی. این روش علاوه بر مرگ می‌تواند به مسمومیت و معلولیت نیز منجر شود. در نتیجه برای عزیزانی که قصد جلب توجه اضافی و زیادی دارند توصیه می‌شود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 8    میانگین: 4.3/5]