مشاوره‌ی پیامکی دکتر ریاض مقسومی
ریاضت ریاضی

با سلام دکتر ریاض مقسومی هستم فارق التحصیل «روانشناسی ریاضت و جبر» از دانشگاه «صنعتی فیثاغورس».
امروز در خدمتتون هستم با بخش مشاوره‌ی پیامکی؛ موضوع امروزمون “ ریاضی و مشکلات پیش‌رو” هست، هرسوالی در این زمینه دارید بپرسید.
-اولین مخاطبمون گفتند، من دچار بیماری فوبوریاضیا* هستم، و هروقت یک مسئله‌ی ریاضی را از نزدیک می‌بینم، دچار مشکلات تنگی نفس، تهوع، لرزش شدید دست و پا، سردرد، دل درد، گلودرد، ظهور دانه‌های قرمز و بالا آوردن کف و خون می‌شوم، راهکار شما برای حل این مشکل چیست؟
+اکبری من که می‌دونم خودتی، هروقت کلاس ریاضی شروع می‌شه خودتو به موش مردگی می‌زنی، بری تو حیاط مسخره‌بازی کنی، بذار فردا دستم بهت برسه همچین فوبوریاضیایی بهت نشون بدم تا سه ماه روح اقلیدس کبیرو صدا بزنی.

-مخاطب بعدی گفتند ، من یک هنرمند هستم که نیمکره‌ی راست مغزم فعالتر از نیمکره‌ی چپم هست، به همین دلیل در یادگیری مفاهیم ریاضی ناتوانم ، ولی متاسفانه معلممان این موضوع را نمی‌فهمد و مرتب من را به جرم عدم تعادل راست و چپ از کلاس بیرون می‌کند، به نظر شما چگونه این دوگانگی مغزی را جبران کنم؟
+ در ابتدا شعاع نیمکره‌ی راست مغزتان را به همین شماره پیامک کنید تا بنده با استفاده از مساحت و حجم نیمکره، نقطه‌ی وسط آن را محاسبه کنم، با کوبیدن این نقطه از نیمکره‌ی راست مغزتان به دیوار، می‌توانید آن را مانند نیمکره‌ی چپ بی‌استفاده کنید و دچار دوگانگی نیمکروی نشوید.
-آخرین مخاطبمون گفتند، من در فهم اعداد گویا بسیار مشکل دارم، سوالی که داشتم این بود که چگونه اعداد گویا را یاد بگیرم تا در آینده دچار مشکل نشوم؟
من به شما بسته‌‌های آموزشی پرفسور دکتر مقسومی را پیشنهاد میدهم، با استفاده از این بسته‌ها، هم اعداد گویا را به درستی یاد می‌گیرید، هم آموزش می‌بینید چگونه از این اعداد در آینده خود استفاده کنید. این بسته ها به شما آموزش می‌دهند چگونه با اعدادگویا شغل مناسب پیدا کنید، ماشین بخرید، ازدواج کنید و صاحب فرزندان قد و نیم قد شوید. هم‌چنین با استفاده از این بسته‌ها میتوانید از اعداد گویا برای تعویض پوشک بچه، خرید نان و پاک کردن سبزی استفاده کنید.

خوب مخاطبین گرامی مشاوره ‌ی این هفتمونم تموم شد. تا هفته‌‌ی بعد شادی‌هایتان زیر انتگرال و غم‌هایتان مشتق به سمت بی‌نهایت

 

*فوبوریاضیا: ترس شدید از ریاضی

ثبت ديدگاه