۲:۲۴ ب.ظ ۱۳۹۸-۰۹-۱۷

آخر و عاقبت چهره‌هایی که به شبکه‌های خارجی پیوستند

سرنوشت سلبریتیک

او که ظاهرا گزارشگری باشرافت و بی‌آزار بود، ناگهان با کش رفتن آرشیو صدا و سیما ، جامعهء کف‌کشان جهانی را در کف گذاشت و با تحویل آن به مقامات سعودی شبکه ایران اینترنشنال، مجمع خائنین بین قاره‌ای را در بهت فرو برد.

راه راه: ۱-سیدمحمد حسینی: فقدان او در رسانه ملی زمانی احساس شد که طی بازرسی سالانه انبار لباس سازمان صدا و سیما، یک جفت کفش و یک دست کت و شلوار و یک عدد زیرپیراهن به انبار برگردانده نشده بود. او که خود را همانند مگسی مستعد پرواز اما گیر کرده لای دستمال کاغذی می‌دید، کشور را ترک کرد و به آمریکا رفت تا بتواند آزادانه بر روی هر تپه‌ای که خواست پرواز بکند. اما فقط توانست تا دکمه ری‌استارت کامپیوتر منشی کاخ‌سفید پرواز کند. برخی از منابع آگاه از دستگیری او در پی دست داشتن در یک توطئه علیه چند مگس دیگر خبر داده اند.
۲-میترا حجار: او که از جمله استعدادهای شکفته به شمار میرفت، به آن میزان شکفتگی قانع نبود و برای شکفتن بیشتر به هالیوود رفت. اما بعد از ایفای نقش در یک قسمت از یک سریال، ناگهان و خودجوش یاد قرمه‌سبزی و فالوده شیرازی افتاد و فهمید که هیچ کجا خانه‌ی خود آدم نمی‌شود و به آغوش وطن بازگشت.
۳-رامسین کبریتی: او با مهاجرت خود سازندگان سریال ستایش را با چالش بزرگی روبرو کرد اما نامردها خیلی راحت، چالش و رامسین را دور زدند به گونه‌ای که انگار نه انگار صابری در فیلم بوده است. کبریتی که گویی از تحقیرهای حشمت فردوس به تازگی رها شده بود، مورد تمسخر و تحقیر مجری جم تی وی قرار گرفت اما این بار با نهایت صلابت و شجاعت، برنامه را ناتمام ترک کرد. وی اخیرا در اظهاراتی پشیمانی خود نسبت به رفتن از ایران را ابراز کرده‌است. گمان می‌رود در صورت برگشت رامسین کبریتی، از او در فصل چهارم سریال ستایش، در همان نقش صابر استفاده شود.
۴-مزدک میرزایی: او که ظاهرا گزارشگری باشرافت و بی‌آزار بود، ناگهان با کش رفتن آرشیو صدا و سیما ، جامعهء کف‌کشان جهانی را در کف گذاشت و با تحویل آن به مقامات سعودی شبکه ایران اینترنشنال، مجمع خائنین بین قاره‌ای را در بهت فرو برد.
۵-رابعه اسکویی: بدلیل احتمال چشم تو چشم شدن با او، به یک خوش‌آمد گویی ساده بسنده می کنیم.
۶-مهناز افشار: او اخیرا به عنوان داور برنامه استعدادیابی به شبکه ایران اینترنشنال پیوسته است. او به طرز عجیبی میهن‌پرست است، به طوری که فرزند خود را جهت حفظ بهداشت و پاکیزگی خاک ایران، در آلمان بدنیا آورد. دلیل حضور وی در شبکه ایران اینترنشنال هم فقط نام این شبکه عنوان شده است. گفته شده افشار بعد از دیدن اِبی، آرش و بن‌سلمان در استودیوی شبکه ایران اینترنشنال، به شدت هیجان زده شده و فریاد می‌زند: حب الایران یجمعنا…

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

راه راه: همزمان با چهارمین سالروز انتشار تیتر «امضای کری تضمین است» در روزنامه شرق، باشگاه طنز انقلاب اسلامی دومین دوره جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» را برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره آمده است:

اکنون که «این ۹۸ همون ۹۸ی شد که می‌خواست» و حال که «ابرها به پایین خود نگاه می‌کنند برای باریدن» و در روزهایی که «بنزین دونرخی دیگر فسادزا نیست» و در شرایطی که «درخت برجام بجای گلابی، بنزین سه هزارتومنی آورد» به استقبال چهارمین سالروز انتشار تیتر تاریخی «امضای کری تضمین است» می‌رویم.

دومین جشنواره طنز «امضای کری تضمین است» تضمینی است برای ماندگاری این مقطع درخشان و چشم‌نواز در تاریخ روشنفکری ایران. با ارسال آثار طنز خود ما را در این امر سترگ یاری کنید.

آثار خود را در قالبها و موضوعات زیر برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنید.
موضوعات:

۱٫ امضای کری تضمین است

۲٫ غربزدگی

۳٫ روشنفکری

۴٫ سلبریتی‌ها و آقازاده‌ها

۵٫ برجام

۶٫ عهدشکنی آمریکا و اروپا

۷٫ تجملگرایی و مصرف‌زدگی

۸٫ دلار ۴۲۰۰ تومانی

قالبها:

۱٫ شعر طنز

۲٫ نثر طنز

۳٫ کارتون و کاریکاتور

۴٫ موسیقی و پادکست طنز

۵٫ دابسمش و دوبله طنز

۶٫ موشن‌گرافیک و کلیپ طنز

۷٫استند آپ

 

شرایط ارسال اثر: ارسال اثر در تمامی بخش ها برای افراد آزاد است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

ارسال مشخصات فردی و شماره تماس الزامی است.

ویدئوی استند آپ باید یک نفره و بین ۲ تا ۴ دقیقه باشد

کلیپ و موشن گرافیک طنز بین ۲ تا ۵ دقیقه باشد

مهلت ارسال:

۲۲ آذر ۹۸

 نحوه ارسال:

آی‌دی emzaye_kerry@ در پیامرسانهای بله، ایتا و تلگرام.

به نفرات برتر در هر حوزه علاوه بر کمپوت گلابی، جایزه نقدی نیز تعلق خواهد گرفت.
زمان برگزاری اختتامیه نیمه اول دی ماه خواهد بود.

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 13    میانگین: 4/5]