آغوش یک مادر نظامی

۶:۱۸ ب.ظ ۱۳۹۷-۰۵-۱۰

واكنشها درباره اتفاقات اختتامیه جام جهانی فوتبال

قهر قهر تا روز دوشنبه!

به جای این که نگران نشان دادن قِر کمر و ماچ و آغوش و غيره ‏ي این و آن در رسانه عمومی باشیم، نگران مَضرات چاي پُررنگ باشيم.

نویسنده:

راه راه: بعد از آنکه روزنامه پرتیراژ کرواسی نوشت: خدا رحم کرد که باران می‏ آمد وگرنه خانم پرزیدنت، توپ جمع‏ کن‏ ها را هم ماچ می‏ کرد. واکنش ها از طرف‏ ها شروع شد. ملاحظه کنید:

فردوسی‏ پور: آقای صداوسیما حالا باران هم نمی‎بارید، خانم پرزیدنت هم همه توپ جمع‏ کن‏ ها و آشغال جمع‏ کن‏ های ورزشگاه را هم ماچ می‏ کرد. بعدش هم ۴ تا شوخی مختصر خانوادگی و شما نشان می‎دادید آسمان که به زمین نمی آمد، می‏آمد؟ اصلاً قهر قهر تا روزِ دوشنبه…!
زَم: اسناد موثق داریم که باران اختتامیه جام جهانی کار سپاه بود تا خانم پرزیدنت به ماچ کردن ادامه ندهد و تلویزیون ایران بیش از این مجبور نشود مراسم را نشان بدهد!
مدیر شبکه من و تو: زن و دختر شایسته یعنی این، تا وقتی زن و دختر ایرانی به جای سگ و خوکچه؛ حیا و عفت و خانواده دارند، تیم ایران به فینال جام جهانی راه پیدا نمی‎کند!
ابتکار: به زودی برای آموزش و ارتقای سطح فرهنگی زنان و دختران ایرانی با رئیس جمهور کرواسی وارد مذاکره می‏شوم!
دکتر صدر: فیرپلی را از رییس جمهور کرواسی بیاموزیم. تازه حیف که الان شکست خورده‏اند!
زائری: به جای این که نگران نشان دادن قِر کمر و ماچ و آغوش و غیره ‏ی این و آن در رسانه عمومی باشیم، نگران مَضرات چای پُررنگ باشیم.
نوبخت: آقای رییس‏ جمهور از صداوسیما خواست تا باران ببارد!
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: ای کاش مجلس ما هم برای دعوت و گسترش روابط فرهنگی با شخص رئیس جمهور کرواسی یک فکری بکند!
دوباره زَم: اطلاع موثق داریم که باران اصلاً نباریده و جمهوری اسلامی با فتوشاپ باران در ورزشگاه انداخته و خانم پرزیدنت حتی سگ و گربه‏ های ورزشگاه را هم بوسیده و یک چیزهایی که فیلم اصلیش را یک منبع آگاه با پست پیشتاز برایمان فرستاده، اما حکومت ظالم ایران آن را نشان نداده! در ضمن تیتر روزنامه کرواسی هم کار خودشان است! و در این باره هم چند تا منبع موثق داریم…!!

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظر دادن ها
0 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
پرواکنش ترین نظر
پرطرفدارترین نظرسنجی
1 نظر نویسندگان
AfshArt نوشتن نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشتر رای دادند
اطلاع از
AfshArt
مهمان
AfshArt

خوب بود ولی یه کم شوخی ها زیاد دم دستی بودن

به این مقاله چندامتیاز می دهید؟
[تعداد: 11    میانگین: 4.3/5]